Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S! Hogyan lehet megallit...

S. O. S! Hogyan lehet megallitani a menstruaciot, hogy hamarabb elalljon a verzes?

Figyelt kérdés
Ez az 1. es mar a 10. napomon vagyok es holnap sportorvoshoz kene menjek es tobben megyunk be egyszerre (alt. 2-3 lany megy egyutt) es nem akarom hogy kilatszodjon a bugyibol a betet :(( marmint nem oldalt hanem a formaja es tampont nem akarok. Szoval ha barki tud valami hasznalhatot, az irjon kerem!!!

2015. márc. 19. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Mivel ez a 10. napod, menj el dokihoz. Nem normális, hogy ennyi ideig menstruálsz. Én így majdnem kivéreztem az elején. 3 hónapig kellett gyógyszert szednem, és nem sportolhattam.

Az lenne "normális", ha 5-7 napig tartana.

2015. márc. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Azért kivérezni, de még elvérezni sem fogsz. :) Gondolom nem sugárban vérzel már a 10. napja?

Nekem is volt, hogy 10-14 napig is tartott...sőt, a mai napig előfordul ilyen. Semmi bajom, élek.

De ha rosszul érzed magad, vagy erős...netán nem múlik el hamarosan, akkor tényleg menj el egy nődokihoz, az a biztos.

Sajnos te semmit nem tudsz tenni azért, hogy előbb elmúljon. Kitartás, szerintem hamar elmúlik már...

2015. márc. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat persze nem egyfolytaban es amugy a 6. naptol kezdve nem olyan eros es tegnap meg ma konkretan csak csepegett :/ szoval nagyon remelem hogy holnap reggelre elmulik. Vagy esetleg kis wc papirt feltekerek es odarakom, kicsit bejebb nyomom, de azertnem tampon helyett es az nem latszik ki egyaltalan es kb 2 oraig tart ilyen csepegesnel. Majd a suliban teszek betetet. Szerintetek nagyom rossz otlet?
2015. márc. 19. 21:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért WC papírt akarsz Te feldugdosni? O.o Mégis miért nem jó akkor az erre a célra kifejlesztett tampon?
2015. márc. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolso! Azert, mert szerintem a tampon tul vastag, mert nekem csak nagyon kicsit jon es azt hallottam hogy foleg elsore akkor kell probalkozni a tamponnal, amikor a legbovebb a verzes :/ es nem akarok rosszat csinalni
2015. márc. 20. 05:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Tegyél be tisztasági betétet. Az nem fog látszódni,és a célra megfelel:)
2015. márc. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!