Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg lehet a citromlével...

S.nikolett18 kérdése:

Tényleg lehet a citromlével késleltetni pâr napot a menstruáciot?

Figyelt kérdés
Olvastam pont ma hogy citromlével lehet pàr napot késleltetni a menstruàciot! Próbàlta màr valaki bevàlt? Vagy egyébb praktika,tipp?

2015. márc. 4. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Sosem hallottam róla. Alulról vagy fölülről kell alkalmazni?
2015. márc. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Ez egy mese, semmi alapja sincs.
2015. márc. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt irtak,h előtte 4-5 nappal kell inni
2015. márc. 4. 11:48
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Akiknek "bevált" azoknak máskor is összevissza jött meg, csak amikor éppen "jófelé" csúszott, akkor a citromlére fogják.
2015. márc. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet azt tudom hogy fagamzàsgàtloval lehet késleltetni ha nemhagyjuk abba a szedést,de annak komoly mellékhatàsai lehetnek
2015. márc. 4. 11:56
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

A fogamzásgátlóban hormonok vannak, ezért az tényleg hat a menzeszre. Ha nagy ritkán (max évente egyszer) valamiért így eltolod a menzeszt, attól nem lesz bajod, a probléma akkor van, ha valaki pár havonta tologatja ide-oda és emiatt összevissza szedi a gyógyszert.


A citromlé/c-vitamin/citrompótló viszont nem tartalmaz hormonokat, ezért nem is hatásos.

2015. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet. Ez csak a tinik kozt keringo varosi legenda.
2015. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Persze, meg ha teliholdkor macskafület rágsz egy dézsa vízben meztelenül, akkor ki is marad egy hónapra.
2015. márc. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22%
Nem tudom másnál lehet, vagy sem, de nálam már 2x bevált. kb 4 nappal sikerült késleltetnem sok citrom evéssel és lé ivásával.
2015. márc. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!