Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők, ti kipróbálnátok...

Lányok, nők, ti kipróbálnátok az intimtölcsér/kehely használatát? Esetleg használja is valaki?

Figyelt kérdés

Én eddig mindig betétet használtam, mist azonban kaptam kipróbálásra egy intimtölcsért, és már nagyon kíváncsi vagyok, beválik-e nálam.

Remélem működni fog, mert utálom azt a borzasztó érzést, amikor felállás után kifolyik a felgyülemlett vér a hüvelyemből... :D

Meg az sem elhanyagolható, hogy környezetbarát, valamint nem kell minden hónapban megvenni.


2015. márc. 19. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó ideje szemezek vele, de múltkor volt egy kérdező, aki azt mondta olyan vákum lett benne tőle, hogy ügyeleten szedték ki, ez elbizonytalanított :D
2015. márc. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem van.Sokáig nem mertem kipróbálni,de párszor rávettem magamat.Nekem nem jött be sajnos,mert amikor feltettem nagy nehezen nagyon erős vákuum alakult ki ami feszítő,kellemetlen érzést nyújtott.Nem tudom,lehet hogy még fiatal vagyok hozzá:/

de szerintem nagyon jó kis eszköz:)

2015. márc. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én öt évig használtam (most gyereket várok, azért nem), sokkal jobb mint a betét vagy a tampon
2015. márc. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!