Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgógyásztól lehet kérni nemi...

Nőgógyásztól lehet kérni nemi betegségek vizsgálatát?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata? Kérnem kell külön és kifizetni? Vagy hova forduljak? Vidéki vagyok. Nincs amúgy tünetem, csak szeretnék megnyugodni teljesen. Köszönöm a válaszokat.

2015. márc. 21. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Lehet kérni, és bőrgyógyászaton is. Nem kell fizetni. Sőt, ha valamit találnak ingyen rögtön kapod az injekciót, és készülj fel a kellemetlen kérdésekre, mert megkérdezik, kivel voltál mostanában, hogy a fertőzési gócot felszámolják.

Bármelyik szakrendelőbe bemehetsz, akkor is, ha nme ide szól a lakcímkártyád.

2015. márc. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A bőrgyógyászaton a kartonozóban kérdeznék, hogy miért sürgős az eset? Vagy várnom kéne időpontra? És ezt azonnal látják a kenetből? Vagy hogy zajlik? Bocsánat a hülye kérdésekért, de fogalmam sincs erről. Ha nem találnának semmit, akkor nem lesznek mérgesek, hogy feleslegesen mentem? Nagyon izgulok :(((
2015. márc. 21. 22:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Telefonon szólj be, és ha megmondod miért, akkor szinte azonnal kapsz időpontot, és nem a recepción kell kellemetlen beszélgetésbe bonyolódnod.


Van, amit azonnal látnak, mert vesznek kenetet. Gonorrhea-át pl. kenetből, azonnal látják, ha van, akkor ott helyben kapsz is szurit a popsidba.

Viszont vért is fognak venni, szintén a bőrgyógyászaton (sokan nem tudják, de tudnak ott is vért venni, és ilyenkor vesz is a nővér), itt már néznek szifiliszt és HIV vírust. A kenetből még egyéb dolgokat is találhatnak, az annyira nem lényeg, Klion-t felírnak, és annyi. AZ előbb említett 3 az, amit nyilván kell tartaniuk, és lehetőleg visszagönygyölíteni a fertőzés hátterét és az esetleges többi érintettet.


Ne izgulj, kedvesek, és nem éreztetik, hogy kellemetlen helyzetben vagy. Én is belefutottam. Kiderült, hogy az expárom külföldön lelkesen látogatott prostikat. Nekem is az első utam a bőrgyógyászatra vezetett.

2015. márc. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és fizetned nem kell. Illetve nagyon minimálisat, pár száz Forintra gondolj, a gyógyszerek miatt agyógyszertzárban. Ha nem találnak semmit, akkor semmit nem fizetsz.
2015. márc. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ!!!!

Megnyugtattál egy kicsit, majdnem el is bőgtem most magam...

Szerinted ez vidéken egy 50ezer feletti városban is így működik? Voltam már itt a bőrgyógyászaton anyajegyek miatt és nem tudom elképzelni, hogy vesznek kenetet ott meg vért. Még egyszer nagyon köszönöm!

2015. márc. 21. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!