Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány éves kortól ajánlott...

Hány éves kortól ajánlott nőgyógyászhoz járni? Évente kell nőgyógyászhoz járni?

Figyelt kérdés
nőgyógyász,egészség,évente,ajánlott,kor,Menzesz

2015. márc. 22. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ha már van ciklus főleg a szüzesség elvesztése után érdemes. Évente. Méhnyakrákot szűr amibe bele lehet halni ha nincs szűrve időben.
2015. márc. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

A nemi élet megkezdése után évente ajánlott.

Ha ez 18 éves korig nem következik be, akkor 18 éves kortól.


Ez a hivatalos nőgyógyászati ajánlás.


Persze probléma esetén előbb is.

2015. márc. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Én akkor mentem először nőgyógyászhoz, amikor az első fogamzásgátlómat írattam fel (15-16 évesen).
2015. márc. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kecskefészek15 ***** válasza:
0%
18-tól,de egy kor után csak kétévente kell menni.De természetesen,ha probléma áll fent,akkor ennél korábban is lehet menni nőgyógyászhoz.
2015. márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosi prokoll szerint 23-24 éves korban ajánlott az első nőgyógyászati szűrés (és nem 18!), vagy pedig a nemi élet megkezdése után kb 1 évvel.
2015. márc. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szexuális élet kezdése után 1 évvel, vagy ha szűz valaki, akkor 23 évesen kell az első szűrést elvégezni.
2015. márc. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23 éves kort javasolnak, vagy pedig a szexuális élet kezdete után 1 év, illetve ha valami problémád lenne.
2015. márc. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!