Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudtok ajánlani Debrecenben...

Tudtok ajánlani Debrecenben nőgyógyászt?

Figyelt kérdés

Egyetemista lányként keresek új nőgyógyászt itt helyileg, ha esetleg korombeliek tudnának ajánlani olyat akivel megvannak elégedve annak örülnék a legjobban. Nagyon fontos lenne, előre is köszönöm szépen!


20/L



2015. márc. 23. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Férfit, vagy nőt?
2015. márc. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem voltam nála, de a barátnőm nagyon dícséri.


Itt a bemutatkozása:

Dr. Herman Tünde vagyok, szülész-nõgyógyász szakorvos. Tanulmányaimat a DE OEC Általános Orvosi Karán végeztem, itt szereztem diplomát 2004-ben. Pro Facultate Juventutis díjban részesültem, jó tanulmányi eredményem és a közösségért folytatott munkám elismeréseként.


2004 októberétõl a Kenézy Kórház szülészeti-nõgyógyászati osztályán dolgozom. Mind a szülészet terén, mind a nõgyógyászatot illetõen aktívan tevékenykedem. Nõi nõgyógyászként mélyebben tudom átérezni és kezelni pácienseim problémáit. Magánrendelõm megalapításával az volt a célom, hogy betegeimet minél bensõségesebb környezetben, a lehetõ legkörültekintõbben lássam el, mindemellett mûtétes és szülészeti hátterem, a Kenézy Kórház, a lehetõ legnagyobb biztonságot jelenti, mind a kismamáim, mind a nõgyógyászati mûtétes betegeim számára.


Köszönöm, hogy megtisztel bizalmával, szeretettel várom az Óvárosi nõgyógyászati rendelõben!



ELÉRHETÕSÉGEIM


Tel.: 30/645-76-66


E-mail cím: hermantunde@freemail.hu

2015. márc. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló - Igen, Dr. Herman Tündét már ajánlották nekem köszönöm! Főleg személyes tapasztalatra lennék kíváncsi.


Második válaszoló - Első sorban a szakértelem a legfontosabb. Szívesebben mennék nőhöz, olyan nőgyógyászhoz szeretnék menni aki emberként kezel, ha ez férfi személyében jelenik meg akkor férfi. Sajnos már találkoztam olyannal akinek nem ez a munka való.

2015. ápr. 7. 23:33
 4/4 A kérdező kommentje:
*Sajnálom, felcseréltem a két választ.
2015. ápr. 7. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!