Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Debrecenben tudtok ajánlani...

Debrecenben tudtok ajánlani normális, nem durva nőgyógyászt, aki végig is hallgat?

Figyelt kérdés

Elég sok nőgyógyásznál jártam (igaz, Debrecenben csakegynél) de eddig mindig megalázó tapasztalataim voltak. Lekezelően és durván bántak velem, ami miatt aztán nem is mertem elmondani az összes problémámat, pedig nagyon-nagyon zavaró, az életemet megkeserítő dologról van szó.

Ismertek olyat, aki normális, türelmes, és nem "ciki" nála elmondani a kínos dolgokat?


2014. nov. 14. 21:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%

Igen!Dr. Aranyosi János!

Itt megtalálsz róla mindent!Hozzá menj!!!


[link]

2014. nov. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Te nála voltál? Ő magán orvos? Nagyon drága?

(csakmert egyetemista kolis vagyok, eléggé lapos a pénztárcám)

2014. nov. 14. 21:28
 3/14 anonim ***** válasza:
31%

Igen,ő magán doki!És hát nem olcsó,én hozzá járok.

De akkor ajánlok mást.A Kenézy kórházba menj és ott keresd Dr.Demeter Miklóst!Ő még nagyon nagyon jó.

Hozzá jártam,amíg nem volt keretem magánra.

Nagyon kedves ember,figyelmes,rendes és nagyszerű szakorvos!!

Ott semmiért nem kell fizetned!

2014. nov. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Hát én azért női orvost keresnék....
2014. nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem női orvost keresel??

Nézd csak, itt találtam egyet, hívd fel és érdeklődj:


Dr. Herman Tünde vagyok, szülész-nőgyógyász szakorvos. Tanulmányaimat a DE OEC Általános Orvosi Karán végeztem, itt szereztem diplomát 2004-ben. Pro Facultate Juventutis díjban részesültem, jó tanulmányi eredményem és a közösségért folytatott munkám elismeréseként.


2004 októberétől a Kenézy Kórház szülészeti-nőgyógyászati osztályán dolgozom. Mind a szülészet terén, mind a nőgyógyászatot illetően aktívan tevékenykedem. Női nőgyógyászként mélyebben tudom átérezni és kezelni pácienseim problémáit. Magánrendelőm megalapításával az volt a célom, hogy betegeimet minél bensőségesebb környezetben, a lehető legkörültekintőbben lássam el, mindemellett műtétes és szülészeti hátterem, a Kenézy Kórház, a lehető legnagyobb biztonságot jelenti, mind a kismamáim, mind a nőgyógyászati műtétes betegeim számára.


Köszönöm, hogy megtisztel bizalmával, szeretettel várom az Óvárosi nőgyógyászati rendelőben!



ELÉRHETŐSÉGEIM


Tel.: 30/645-76-66


E-mail cím: hermantunde@freemail.hu


Rendelési idő: szerda 15-18 óra

2014. nov. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%

Kedves 5-ös!Így van csak találtál egyet!Ismered őt??

Miért ajánlgatsz olyat,akit te nem ismersz??!

Én ismerem őt!A tanárom volt,szülészet-nőgyógyászatot tanított!Egyszer elmentem hozzá a rendelésére is,hát...

Nem ajánlom senkinek se!!!Oda ne menj!!

1-es és 3-as voltam!

2014. nov. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam Herman doktornőnél és rendkívűl kedves, figyelmes és alapos volt. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
2014. nov. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
dr Herman Tünde nekem is bejött. Udvarias, megértő volt.
2014. nov. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Én viszont Aranyosi és Demeter dr-t nem igazán ajánlanám...
2014. nov. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Női orvossal is volt negatív tapasztalatom, ezért érdekelne inkább a tapasztalatotok. Önmagában az, hogy milyen nemű az orvos, nem sokat jelent...
2014. nov. 16. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!