Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan működik pontosan a TB...

Hogyan működik pontosan a TB által támogatott ingyenes méhnyakrák szűrés?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy 25 éves kor felett 3 évente behívót küldenek postán. De én még soha nem kaptam ilyet, pedig elmúltam már 25. De szeretném magam megszüretni (panaszom nincsen), mi ennek a menete beutaló nélkül? Be kell jelentkezni az SZTK-ba? És akkor ingyen megcsinálják mindenkinek?

(23 évesen voltam magánban, de most nincs pénzem, muszáj Tb alapon mennem).



2015. márc. 25. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Évente egyszer jár egy ingyenes mindenkinek.

Be kell jelentkezned az SzTK-ba és más teendőd nincs.

2015. márc. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem küldenek behívót, kérsz időpontot a körzeti nőgyógyásznál szűrésre.
2015. márc. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem, akkor az SZTK-ban kell időpontot kérni. Köszi, na pld. ezt nem tudtam, hogy csak úgy odamegyek, mint mondjuk a fogászatra (ott úgy van, hogy felmegyek az emeletre és csak leülök a szoba elé, ahol kint van az Ambulancia tábla),vagy be kell jelentkezni előre. De most már tudom, hogy be kell. Meg azt sem tudtam, hogy évente vagy 3 évente fizetik, olvastam ezt is - azt is.

Köszi.

2015. márc. 25. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!