Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér folyásom van! Akkor meg...

Fehér folyásom van! Akkor meg fog jönni? 11 éves vagyok! Nem kell tisztasági betét? Ha kell akkor szerintetek hogy kérjek az anyukámtol? Ilyen téren sajnos nem olyan jó a kapcsolatunk.

Figyelt kérdés
2015. márc. 25. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia. Fehér folyása mindenkinek van, még nem kell betét :) nekem is sokáig csak az volt és csak utána jött meg. De mindenképp tegyél a táskádba egyet, mert sose lehet tudni :) de most még csak pazarlás lenne ha minden nap tennél be hiszen lehet hogy csak két év múlva jön meg addig meg csak a fehér folyás lesz. A táskádba ha beraksz az elég :)

Anyukáddal kapcsolatban pedig vagy üljetek le beszélgetni vagy beszélj egy másik nővel a családban :)

2015. márc. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
elkaptal valami fertozest...
2015. márc. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 1 es. Tényleg valamit elkaptam???
2015. márc. 25. 15:59
 4/13 anonim ***** válasza:
2. Komizó azt nem hiszem
2015. márc. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2-3 év múlva meg fog jönni. Csak ennyit jelent.
2015. márc. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja, és ha néha nyálkásodik az mire utal?
2015. márc. 25. 16:46
 7/13 anonim ***** válasza:
1 vagyok az is normális és ahogy azt előttem is írták ez azt jelenti hogy 2-3 év múlva meg fog jönni.
2015. márc. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Dehogy kaptál el semmiféle fertőzést!!

Teljesen normális fehérfolyásod van, minden nőnek van ilyen.

Nekem 2 évvel a kezdete után jött meg.

2015. márc. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2015. márc. 25. 20:10
 10/13 anonim ***** válasza:

Fehér folyás az normális jelenség a hüvely tisztulásat szolgálja!Minden nőnek van,sőt akár 9-10 éves lányoknak is lehet már.

Ez lehet fehér,átlatszó színű,ha száradásnak indul akkor ságas lesz.

Hogy ne legyen a bugyid ettől nyálkás és hideg tisztasàgi betétet vegyél és használj.


A mensi más kérdés,ugyani vannak lányok akiknek mensi előtt lett először hetekkel vagy êvekkel folyásuk,másoknak meg az első mensi után lesz csak folyásuk.


De igazából bármikor lehet mensid,megjöhet 11 évesen is(nekem akkor jött meg)de évekkel később is akár.

2015. márc. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!