Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyás lehet stresszes eredetű?

Folyás lehet stresszes eredetű?

Figyelt kérdés

Már jó pár hónapja küzdök a problémával: folyásom van, ami nálam abszolút szokatlan, mivel soha nem voltak ilyen jellegű problémáim. Mostanában állandóan tisztasági betét kell, mert szó szerint azt érzem napjában párszor, hogy bepisiltem. Nem bírom, baromi zavaró (és a tisztasági is az).

A dolog furcsasága, hogy semmi más tünetem nincs, ami fertőzésre utalna. Nem viszketek, nem fájok, a menzesz rendben. Semmit nem szedek vagy használok (oké, beszedtem egy kör antibiót még a télen megfázásra). Háziorvosi javaslatra használtam hüvelyflóra-visszaállító krémet, de csak a pénztárcám érezte meg...

Az utóbbi napokban arra gondolok, talán stressz eredetű. Szinte kizárólag a munkahelyemen küzdök ezzel a problémával. Ha szabadságon vagyok, napokig színét se látom, aztán mikor visszamegyek dolgozni, már befelé menet érzem, hogy hoppácska van. Aztán ha hazajövök a munkából, megint semmi. Itthon semmi. Mikor karácsonykor két hétig itthon voltam, már el is felejtettem az egészet, mikor január 4-én elmentem munkába, már reggel kilenckor baj volt.

Az alsóneműtől nem függ, már kipróbáltam. A betéttől sem. A folyás maga bőséges, nagyon híg, fehér. Nem tűnik kórosnak, ha azt nem nézzük, hogy egyáltalán ott se kéne lennie.


Mit gondoltok? Létezik az, hogy stressz az oka? Az tény ugyanis, hogy a melóm nagyon sok stresszt okozott az elmúlt fél évben.


Köszi előre is.



2015. márc. 25. 19:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!