Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek vissza az orvoshoz?...

Menjek vissza az orvoshoz? Normális ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elég kényes a problémám, nehezen is beszélek róla, de itt talán választ kapok a kérdésemre :)

Kb. fél éve érzek valami fura keménységet a végbélnyílásom körül, de az érdekes benne az, hogy körülfonja az egészet, egészen a gátig, mintha valami szalaggal lenne átkötve. Kívülről nem látszik de érintésre nyilvánvaló. Olyan, mintha duzzadna, egyre kellemetlenebb a jelenléte. Vécézés közben állandóan feszül, utána mindig olyan érzésem van, mintha nem fejeztem volna még be.... nagyon ritkán, de érzek kis feszítő fájdalmat, ha leülök.

Voltam vele pár hónapja dokinál, akkor nem volt még ennyire kellemetlen, de ugyanígy ki lehetett tapintani. Ő csak a gáton volt hajlandó észrevenni duzzanatot, de azzal inkább nőgyógyászhoz küldött volna és közölte, addig ne jöjjek vissza míg nincsen lázam, vagy nem vérzik/gennyedzik. Egyiket sem tapasztalom, viszont most már állandóan olyan "idegen" érzésem van odalent, lehet csak én kezdek megőrülni? :D

Anyukám szerint aranyér lehet, de szerintem ez valahogy túl szabályos hozzá, vagy nem?

Volt már valakinek hasonló problémája? Érdemes lenne orvost váltani?

A válaszokat előre is köszönöm!


2015. márc. 26. 11:31
 1/9 anonim válasza:
Keress fel egy megbízható nőgyógyászt.
2015. márc. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, de miért nőgyógyászt? Ez nem az ő területe...
2015. márc. 26. 11:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Viszont sok mindent lát egy nőgyógyász, lehet ott választ kapsz rá.
2015. márc. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Trafó1 ***** válasza:

Soha ne bizz meg egy doki véleményébe ha kell menj magán dokihoz, de mindenképpen kérd ki egy másik véleményét is.

Én is ezt csináltam más problémával, ha nem ezt tettem volna, ma nem írogatnák itt.

2015. márc. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na ha valami biztos, akkor ezt nem nőgyógyász fogja megoldani.

Miért kellene ezzel nőgyógyászhoz menned??? Proktológus, vagy esetleg sebész lehet a megoldás.

2015. márc. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Addig járj utána, amíg meg nem oldódik a probléma Talán butaságnak tartod, de én a háziorvosnak mondanám el először, és kérnék tőle segítséget, meg javaslatot.
2015. márc. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sebésznél voltam vele, ő küldött át a nőgyógyászhoz, de valószínűleg keresek majd egy másikat, ha szerintetek is komoly a dolog.

Házidokinál kezdtem, ő meg a sebészhez küldött :)


Valami megoldás csak lesz.

2015. márc. 26. 13:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nőgyógyászhoz küldött, akkor menj oda, mondd meg a nőgyógyásznak, hogy sebész küldött, nézze meg.
2015. márc. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ez nem nőgyógyászati probléma. Nehogy félre kezeljen a nőgyógyász.

Én mégegyszer sebészhez de méginkább proktológushoz mennék, hiszen ez neki a szakterülete!

2015. márc. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!