Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit érezni olyankor, amikor...

Mit érezni olyankor, amikor felhelyezi az ember a tampont?

Figyelt kérdés
nem fura, h magadban nyulkálsz? én is ki szertném próbálni, 15 vagyok, de nem merem:S
2008. aug. 26. 13:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én algoflex M-et használok menstruációs görcsökre. Nekem bejött :)
2008. aug. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én még adnék neked egy jótanácsot, ha megfogadod. Mielőtt felteszed, húzd meg erősen a madzagját (ezzel kipróbálod), mert előfordulhat, hogy nincs jól rögzítve, és az kellemetlenséget okozna, amikor ki akarod húzni. meg én a tenyerembe fogom a madzagját, amíg felteszem, nehogy "begyűrjem" véletlenül azt is. Sztem 3 óránál gyakrabban nem kell cserélni, és max 8 órát lehet benned. Akkor van jó helyen, ha semmit sem érzel belőle, kb egynegyed ujjnyi feltolás.Olvads el a leírást, hasznos! És tényleg sokkal jobb, mint a betét. Van hogy el is felejtem pár órára, hogy menstruálok, mert semmit sem érzek belőle! Szóval hajrá!
2008. aug. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
tehát akkor meddig toljam fel, kb a mutató ujjam feléig?
2008. aug. 30. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!