Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyulladás? Vagy mi történt?

Hüvelygyulladás? Vagy mi történt?

Figyelt kérdés

Kb. Novemberben mentem el nőgyógyászhoz, annyi panaszom volt, hogy menstruáció után még sokáig pecsételő vérzésem van. Elég rosszul éreztem magam, főleg, hogy a rendelő olyan volt, hogy kb mindent lehetett kint hallania váróban. Az orvos nem volt benn csak két ápolónő, akik azt mondták, hogy az nem gond. Nagy nehezen megérkezett a orvos, aki mondta, hogy sietnünk kell, mert dolga van. Eléggé fájt a dolog, nem is tudott semmit csinálni velem. Azt mondta ,hogy hüvelygyulladásom és méhgyulladásom van. Majd felírt egy hüvelykúpot meg antibiotikumot és ennyi. Írom se kell, hogy mennyire meghatározó élmény volt ez így elsőre, főleg hogy a barátom mesélte, hogy kinn a váróban mindent lehetett hallani. Elkezdtem szedni a gyógyszereket, de az antibiotikumtól alig két napra rá durva hasmenésem lett, ezért azt elhagytam. Illetve elkzedett viszketni a végbelem körül. Kb egy hétig szenvedtem a viszketéssel, aztán elmúlott. Megjegyezném, a gyógyszer szedés előtt semmi olyan tünetem nem volt, ami gyulladásra utalt volna. Eltelt azóta egy 5 hónap és egyik este fürdéskor, csípő érzését éreztem mikor megmostam odalent. Megnéztem a tükörbe és a hüvelybemenetnél meg körülötte nagyon piros, mintha duzzadt is lenne. Aznap még elkezdett viszketni, égni.

De én nem akarok ismét oda visszamenni, nem akarom ugyanezt eljátszani. Valószínű egy magánorvost keresek, de addig valami enyhítő praktika?



2015. márc. 27. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ooh szegény! :( többet tényleg ne menj arra a helyre, ez nagyon gáz. :S

elképzelhető, hogy ott (vagy máshol) összeszedhettél egy gombás fertőzést, a viszketés, a pirosság és a duzzanat egyértelműen erre utal, vegyél a patikában Canesten combit, ez szélesspektrumú, sokféle gombára hat. 6 db hüvelytabletta van benne+ a krém, 2500 Ft körül van, de megéri megvenni. A betegtájékoztatóban minden le van írva.

Jobbulást! :)


22N

2015. márc. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. márc. 27. 11:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez hüvelygyulladás lehet. Ha nincs bűzös fehér, sárga folyásod, akkor nem gomba. Betadine hüvelykúp univerzális készítmény, akár gomba, akár bakteriális fertőzésről van szó. Lehet venni vény nélkül. Az a lényeg, hogy 10 egymás utáni napon kell használni este lefekvés előtt. A kúra után hüvelyflóra visszaállítót esetleg érdemes használni.
2015. márc. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teafaolajos ülöfűrdő!! :)

Jobbulást!!

2015. márc. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mielőbb keress egy normális nőgyógyászt, akár magánt is! A hüvelygyulladással nem szabad szórakozni!
2015. márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!