Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki segítene? (nagy problém...

Manó1235 kérdése:

Valaki segítene? (nagy problémáim vannak )

Figyelt kérdés
Eléggé összetett a problémám sajnos. Évek óta szenvedek hüvelygombától ami folyton visszajár akármelyik orvoshoz is menjek felír egy gyógyszert 1-2 hétig jó aztán megint rémálom volt már 1-2 hüvelygyulladásom is amire szintén csak "átmeneti" gyógyszereket kaptam .Az megint kijött jelenleg is van ég, fáj, ülni nem tudok, fel van dagadva. A herpeszekkel is küszködöm a számon és ott lent is. Senkinek sem kívánom borzasztó. Sokféle tünetem van PL: homályosan látok, folyton szomjas vagyok, sokat járok pisilni,folytonos fáradtság érzetem van, és mindig elkapok valami fertőzést lentre. Az egyik barátom hívta fel a figyelmem arra hogy valószínűleg cukros lehetek. És van benne valami, én nem átmenetileg szeretném megszüntetni ezeket a panaszokat hanem a kiváltó okot akarom megtudni, hogy mi miatt jön újra ás újra az összes. ( Aki arra gondol hogy pl a hüvelygombánál visszafertőz a párom , ő is minden alkalommal kezelve van) Viszont kezd rámenni a kapcsolatom erre az egészre nem élvezem a sexet a párom sem. Nem jó ez így senkinek sem. Hétfőn mennék orvoshoz de fogalmam sincs hogy merre induljak el vérvételre mindenképp el akarok jutni, de lehet nem ártana a bőrgyógyász sem a herpeszek miatt. Valakinek van valami tanácsa? nagy szükségem lenne rá :( 21/L

2015. febr. 21. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha hetfon mesz orvoshoz, akkor elmondod neki a tuneteket es a problemaid, mitol felsz/mire gondolsz, mi a baj, stb. O tudni fogja, hogy hol kell kezdeni.
2015. febr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ártana egy teljes kivizsgálás.

Vérvétel, vizelet vizsgálat, hüvelykenet tenyésztés, ultrahang.

Nekem sanda gyanúm van arra, hogy a legtöbb esetben hasra ütésre kezeltek, vagyis nem is csináltak hüvelykenet tenyésztést, csak tünetek alapján írtak fel valamit. Ami meg nem jó, mert ha pontosan tudták volna, hogy milyen kórokozót kellene kezelni, akkor kikezeltek volna. A másik, hogy a hüvelyflórád sincs rendben, ez is tuti. Amit szintén helyre kéne állítani.

Illetve gondolom a párod hiába lett kezelve veled együtt, ha nem célzott a kezelést, akkor az sem ért semmit.

Illetve az immunrendszered is elég gyenge lehet, sőt nagyon is! Ugyanis ettől jön ki állandóan a herpeszed és a hüvelyi fertőzéseid! Valószínűleg a táplálkozásod sem megfelelő, nem viszel be elég vitamint és ásványi anyagot a szervezetedbe, vagy nem szedsz pluszban semmilyen vitamint.

És valóban, nem ártana egy normális orvosi kivizsgálás!

2015. febr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam hogy az immunrendszerem nulla,viszont eszek zöldséget gyümölcsöket külön vitaminokat nem szedek de majd megmondják miért van. Elmegyek a háziorvoshoz és csak ad beutalót vérvételre. Köszönöm a válaszokat!
2015. febr. 21. 11:36
 4/11 anonim ***** válasza:

A homályos látás, fokozott szomjúság, gyakori fertőzések tényleg cukorbetegségre utalhatnak. Első körben egy vércukormérés nem ártana, erre a háziorvos is tud beutalót adni.


Hormonális fogamzásgátlót (tabletta, hüvelygyűrű) használsz-e?

2015. febr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem használok egyiket sem.
2015. febr. 21. 11:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is cukorbetegségre gondolok sajnos...a bőröd nem száraz? Az is egy tünete.
2015. febr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de, nagyon sokszor is viszketek miatta és hiába kenem krémekkel semmi :(
2015. febr. 22. 00:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenképpen vizsgáltasd ki magad, keressék meg az okot. Nagy valószínűséggel gyenge az immunrendszered.Erre utal a herpesz is.Sajnos ma már hiába eszünk sok zöldséget, gyümölcsöt, azok vitamin, ásványianyag tartalma , már csak töredéke a 30 évvel ezelőttinek.Ezt a Gödöllői Egyetem egyik professzorának 1966-tól 2005-ig tartó kutatásai is bizonyítják.Ma már mindenképpen szükséges a vitamin és ásványianyag pótlás, amit már az orvosi lapokban is olvasható.Ha évek óta nem sikerült a különféle gyógyszerekkel megoldani a problémádat az orvosoknak, akkor érdemes lenne a gyógynövényeket kipróbálnod.Jó tapasztalatok vannak velük ilyen esetekben is.Sokat segíthetnek és káros mellékhatások nélkül.Mielőbbi jobbulást!
2015. febr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2015. febr. 22. 12:39
 10/11 anonim válasza:

Herpeszre a Lizin C-t tudom ajánlani, herpesz stop hatású.

Mindenképp menj el nőgyógyászhoz, aki ír fel herpeszre is gyógyszert. (Telviran tabletta és kenőcs.)

Immunerősítőnek a kolosztrum kapszula is jó.

2015. febr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!