Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten Combi kúp nem folyik...

Canesten Combi kúp nem folyik ki a hüvelyemből az gond?

Figyelt kérdés

Régen már használtam, mikor volt fertőzésem, darabosan kifolyt másnapra belőlem a maradék. (este helyeztem fel)


most annyira mélyre nem is tudtam felnyomni, mint akkor, mert terhes vagyok, és a papíron is az van,hogy kézzel helyezzem fel, hogy ne menjen nagyon mélyre. Arra számítottam hogy így előbb ki fog folyni, de még mindig semmi.

Ez jó vagy rossz? enyhe folyásom van, de olyan mint előtte,szóval nem darabos.



2015. márc. 27. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
de ha terhes vagy és ilyen gondod van miért nem mész el nőgyógyászhoz??? inkább kezeled magad otthon aztán utána meg baj lesz?
2015. márc. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy úgy jön ki mint ahogy régen. Lehet a folyás is már az. Orvos írta fel? Nekem kliont írt, az sem igazán folyt ki reggel, hanem másnap egész nap sőt utána való nap is "törölgettem" magamból.

40hkm

2015. márc. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
felhívtam a dokit, annyit mondott hogy próbáljam ezt ezt használni, hátha elmúlik, és ha nem akkor nem sokára úgyis mennem kell hozzá, akkor megvizsgál.
2015. márc. 27. 13:43
 4/4 anonim ***** válasza:

En inkabb masik orvoshoz mennek a helyedben. Vizsgalat nelkul felrekezelhet teged! A gyereked epseget is kockaztatja! Hasrautes szerint ajanl egy gyogyszert, gratulalok, neked is, hogy birsz bizni egy ilyen orvosban!

40hkm

2015. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!