Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális vagyok vagy valami...

Normális vagyok vagy valami gond van velem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nemtom miért de imádok menstruálni.

Nekem nagyon görcsöl és ömlik belőlem a vér de imádom.

Normális ez??12/l


2015. márc. 27. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
még fiatal vagy, és szokatlan. majd pár év múlva, amikor barátod is lesz, nah akkor már fogod szidni az anyukáját a menstruációdnak :D
2015. márc. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért örülsz mert nő lettél, de majd ha szexelni akarsz később, vagy keményen edzel, bizony zavarni fog.
2015. márc. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki nyugodtan, nincs ezzel baj. Nyugodtan élvezd ki, ha olyankor másabb hangulatú a napod, vagy ilyesmi. Kb. huszonöt éves koromig nekem is nagyon görcsölt, elmúlt. Az életkorral majd változik az egész, és nekem például megváltozott a menzesz intenzitása is. Amúgy ha mégis zavarna a görcsölés, igyál előtte valamivel több folyadékot (csak amennyit kívánsz). A szervezet olyankor visszatartja a vizet (menzesz előtt), valahogy így jön ki, hogy a több folyadék jót tesz a görcs ellen. Tapasztaltam.
2015. márc. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Amugy gyúrok hogy kockás legyen a hasam.ezt azért irtam mert valaki irta hogy ha gyurni fogok stb.akkor nemlessz annyira jó :)

2015. márc. 28. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!