Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hónapja elhúzódó petefészek...

2 hónapja elhúzódó petefészek gyulladásom van és nem múlik el gyógyszeres kezeléssel, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 hónapja kezdődött, lent égő, viszkető érzést éreztem. Azt gondoltam összeszedtem valami fertőzést ünnep miatt az orvos nem rendelt, ezért vettem canesten kombit és tőzegáfonyát mivel a gyógyszertáros azt mondta felfáztam. Ez pár nap alatt el is mulasztotta.Párkapcsolatban élek, majd mikor a barátommal "együtt" voltam közben elkezdett fájni lent a hasam aztán mikor már csak önmagában is fájt elmentem orvoshoz. Azt mondta petefészek gyulladás,felírt antibiotikumot de nem javult,közben visszatért lent a viszkető fájó érzés, akkor 1 hétig arra szedtem gyógyszert, kúpot. Visszamentem, arra gyanakodott hogy talán barátomtól kapom folyton el és azért nem múlik. Kaptunk mindketten gyógyszert,5 napig nem éltünk szexuális életet, de nem javul. Nem tudom mit csináljak, csak tömik belém a gyógyszereket és nincs javulás. Ha valaki volt már ilyen helyzetben segítsen!

2015. márc. 28. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ehhez az orvoshoz semmi képpen se menjél vissza. Igazábol elöször is vizelet vizsgálatott kellett volna kérnie, amivel kiderül, hogy hugyuti(felfázás)fertözés van-e. Ha ez pozitív akkor erre alkalmas antibiotikumot kellett volna irnia. ha negatív, akkor kenetet venni gombás fertözés kivizsgálásához, ha az is negatív, akkor vérvétel hogy a petefészek gyulladást megnézze, de ehhez UH is kell.


Keress egy orvost aki hajlandó ezeket a vizsgálatokat elvégezni, vagy elküldeni laborba.

2015. márc. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia,tudok ajánlani egy jó orvost,én kb 5 évig küzdöttem,gombával,állandóan visszatérő gyulladással,a mostani dokim 4 hónap alatt kikezelt.Csak ajánlani tudom,dr Újházy Andrásnak hívják,keress rá,én is harmadik próbálkozásra jutotam el hozzá miután az első felirta volna nekem a 100.antibiotikumot is, a másik meg nem csinált kenetet,meg semmit,és utolsó alkalommal mikor nála voltam ,kb azt mondta törödjek bele az állandó gyulladásba, így kerültem ehhez a harmadikhoz.Neki van saját mikroszkója,amivel megtudja vizsgálni ott helybe a kenetet és mindent mutat,magyaráz
2015. márc. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

5napig? komoly?

elgurulni egy bőr-nemi gondozóban.

Egy normális kezelés kapásból 2hét. v. 2doboz.

2015. márc. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10 üveg ezüstkolloidot kell inni, ki lehet vele szépen kezelni. (Tapasztalatból)
2022. ápr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!