Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik, hogy folyamatosan...

Létezik, hogy folyamatosan fel vagyok fázva?

Figyelt kérdés

Voltam már felfázva, tudom milyen érzés. -pocsék. De ahányszor bizonyos panaszokkal ellátogattam az orvosomhoz (alhasi fájdalmak, stb), amihez természetesen vizeletvizsgálat is társult, mindig megállapították, hogy fel vagyok fázva. Egyszer kétszer még rendben. De hogy ÁLLANDÓAN? Egyedül a hasfájás tünete jelentkezett, semmi több.

Most is van valami bajom, megváltozott a közérzetem. Folyamatosan feszül, és néha egy-egy pontban szúr az alhasam. Megéri elmennem? Úgyis leráznak egy felfázással.



2015. márc. 30. 10:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Kúpot kaptam. Akkor nem vizsgáltak vizeletet. Baba-para volt, azért mentem el. Miután megállapították, hogy nem vagyok terhes, hasraütés-szerűen azt mondta az orvos, hogy felfázás. Vizeletet egy kötelező egészségügyi vizsgálaton néztek. Igaz, előtte egy hónappal tényleg fel voltam fázva. De minden tünet elmúlt. Köszönöm a válaszod! :) Jelenlegi tüneteim alhasban feszülő érzés, néha szúr. Illetve a menstruációm sem volt szokásos. Mintha bepisiltem volna, tamponon keresztül. 2/3-1/3 arányban volt víz és vér. Sok minden végigfutott az agyamon, szabadságot meg nem sokat adtak, ha megállapítják megint hogy "fel vagyok fázva", ablakon kidobott idő, hisz nem kell gyakrabban mosdóba járnom, nem fáj, nem ég. :/ Nem vagyok orvos, de számomra egyértelmű, ha hüvelyi problémáim vannak, azt nem feltétlen felfázás okozza. Nemi betegségre is gyanakodtam, bármennyire is monogám a jelenlegi kapcsolatom.
2015. márc. 30. 12:13
 2/5 anonim válasza:

Én tudom miről beszélsz,én is folyton fel vagyok fázva:(

a lábfejem mindig melegen van tartva, tőzegáfonya kapszulát szedek, grapefruit cseppeket és mégis.

Most nitrofurantoin chinoin szedek,ez egy antibiotikum....erős állítólag, így reménykedem, hogy hatásos is lesz....

2015. márc. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szintén ettől szenvedek... Legalább 3 hónapja, vannak jobb napjaim, de általában megvan ez a zavaró érzés, alhasi fájdalom, vizelési inger... Nagyon rossz, fogalmam sincs mi legyen, a antibiotikum sem használt.Begolyózom ha az egész hátralevő életemet így kell leélnem (folyton visszatérő "felfázással")...

20/N

2015. márc. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bonika2 ***** válasza:
Felfázásra nekem szokott segíteni az orvosi medveszőlő levél.Fél liter hideg vízben 1 evőkanálnyit beáztatok 3-4 órára majd leszűrve egyszerre megiszom.Hüvelyi problémára Betadin hüvelykúp 7 napig majd flóra helyreállítás gyógyszertári tejsavval.Nekem ez segített igaz nőgyógyásszal konzultáltam.A Betadin nem vényköteles.
2015. ápr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, aktuális e még, de én elmennék a helyedben egy másik nőgyógyászhoz, hogy vegyen kenetet, mert hüvelygyulladás, alhasi fájdalom, stb. van. Hallottam róla, hogy hüvelygyulladás is okozhat felfázáshoz hasonló tüneteket, és a baktériumok is átkerülhetnek innen oda, hiszen közel van a bejáratuk. Ezt orvos mondta.
2015. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!