Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatosan visszatér a...

Folyamatosan visszatér a hüvelygombám, ha a hüvelyem érintkezik valamivel. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Fehér, túrós, sűrű váladékom van, viszketés, égő érzés nincs. Ami kifolyik belőlem, az hígabb, de a hüvelyem falán túrós váladék van, nagy mennyiségű, ha felnyúlok magamnak, ki tudom szedni, illetve mondanom sem kell, hogy szex közben mennyire kínos, amikor a barátom péniszén ott van. (Ő az egyetlen partnerem, előtte nem volt más). Bevált a Pevaryl, a Pimafucin, szépen kikezelem magam, de utána amint szexelünk (mindegy hogy óvszerrel vagy anélkül), vagy én felnyúlok magamnak, egyből visszajön. Gondolom mechanikai hatásra, súrlódással eltávolítom/eltávolítjuk a hüvelyem védelmi rétegét. :( Mit lehet tenni?

2015. febr. 5. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy valamilyen tisztálkodószer, mosakodó gélre vagy allergén?Menj mielobb Nődokihoz és mondd ezt neki el ,,ne halogasd..!

Üdv.

2015. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert nincs kikezelve! Emellett a párod visszafertőz! Menj el nődokihoz, aki ír vényes gyógyszert és a párodnak is ír, illetve a párod kenje a makkot 10 napig canestennel. Addig nincs szex, amíg nem jár le a kezelés.
2015. febr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor te "szépen kikezeled magad", akkor a barátod is kapja a megfelelő gomba ellenes kezelést veled egyidőben?
2015. febr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kenettenyésztés volt? pasidat kezelték?
2015. febr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem, a barátomnak nem írt semmit az orvos. Intim mosakodót nem használok, mert hallottam, hogy azzal csak rontok a helyzeten. Nem csak a szexuális együttlét alatt fertőződtem vissza, ha magamnak nyúlok fel, utána is olyan leszek újra, anélkül, hogy a barátom hozzám ért volna. :(

2015. febr. 5. 23:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, kenettenyésztés sem volt, a Pevarylt írta fel az orvos és kész.
2015. febr. 5. 23:54
 7/8 anonim ***** válasza:
látogassatok el mindketten egy bőr és nemibeteg gondozóba vagy egy std centrumba
2015. febr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

minek nyúlkálsz fel magadnak?

amugy a kúpok után használtál hüvelyflóra helyreállítót?

2015. márc. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!