Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyásznál lehet kérni...

Nőgyógyásznál lehet kérni hogy vegyen kenetmintát?

Figyelt kérdés
2 éve küzdök hüvelygyulladással fájó szexel .rengeteg nőgyógyásznál jártam de nem gyógyultam meg soha. de kenet mintát sem vett eddig egy sem. jövőhéten újra elmegyek nőgyógyászhoz megmondom neki vegyen kenetet. de előre félek mert nagyon bunkó. képes ezért rám is ordítani. de muszáj most megkérdezni hátha.

2015. márc. 30. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért nem mész olyanhoz, aki nem bunkó?

Biztosan van az ismerőseid között olyan, aki tud normális orvost ajánlani.

Kenet mintát szoktak venni, ha nem tudják, hogy mitől van a fertőzés.

Neked mit mondtak? Mire kaptad a gyógyszert, kezelést? Párodat is kezelték?

2015. márc. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a papírra gyulladás van írva páromat csak úgy kezeltêk hogy hasznàlja az én külsőleges krémemet
2015. márc. 30. 13:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Az eddigiek ismereében sürgösen keres másik, normális nögyógyászt.
2015. márc. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De mit kaptál? Gombára való? Vagy bakteriális fertőzésre? Vagy mindkettőre?

Párod meg elmehetne urológushoz, hogy őt is normálisan megvizsgálják. Ott is szoktak kenetet venni.

Szerintem oda-vissza fertőzitek egymást. Így sose fog elmúlni, ha nem jártok mindketten utána.

És neki is kell mindenképpen, nemcsak neked.

2015. márc. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eleve úgy menj be a dokihoz, hogy kenetmintát szeretnél levetetni, mert nem használtak az előzőekben felírt dolgok. Ezért nem üvöltözhet.
2015. márc. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!