Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A puncinak mindig van egy...

A puncinak mindig van egy jellegzetes "szaga"? Marmint pl par ora v fel nap utan a punci"szag" normalis?

Figyelt kérdés
Nekem mindig van,ezert naponta tobbszor cserelek tisztasagi betetet. Jarok nogyogyaszhoz is rendszeres idokozonkent,sosem mondta, hogy valami bajom van, nem is eg,nem viszket, nem faj,nem csip. Ferjem van, furdes utan o szereti...ha ertitek. Szoval ez a "szag" , csak a nemi szerv normslis izzadasanak a "szaga"?
2015. márc. 30. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én más szervnek még nem éreztem hasonló illatát...
2015. márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen. És ez enyénenként, testi és lelki állapottként változik.
2015. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Természetes nekem is van ,nem annyira erős de lehet érezni ha mellettem állnak.Dezodorral keverve nem is kellemetlen...
2015. ápr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a farkamnak is van szaga,főlleg nyáron.De én inkább bugyinedvesítő illatnak nevezem. A tiádet pedig fa-szállítónak..pláne ha van valakid aki szereti.
2015. ápr. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem inkább többször zuhanyozz és ne használj tisztasági betétet ha nincs éppen meg. Annak sokkal rosszabb a szaga, mintha nem lenne ott.
2015. ápr. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy nincsenek önelfogadási problémáid?
2015. ápr. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszi!

Utolso.... :) ez jo, de nincsenek ilyen problemaim. Eleg erzekeny vagyok a szagokra,illatokra, ezert hiszem azt neha hogy mas erzi rajtam az "allott punciszagot" :) Pedig tiszta vagyok,2x zuhanyzom egy nap, egeszseges ott lent is minden.

2015. ápr. 19. 22:34
 8/9 Ga-Te válasza:
Amit ilyenkor éreztek az a "feromon". Valahol nem finom illat de nem is mondhatni büdös szagnak olyan megmagyarázhatatlanul kellemesen kellemetlen és izgató. Ez árad a férfi, női nemi szervből egyaránt. Ez ellen nem tudsz mit tenni. Gének...
2018. márc. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze h van :) enyhe pisi szaga is ami feronomot tartalmaz de ez normalis ! En imadom ha megerzem all a farkam es nyalni akarok!!
2018. okt. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!