Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bébi bumm vagy csak hormonok?

Ánhelina kérdése:

Bébi bumm vagy csak hormonok?

Figyelt kérdés

Miligestről Corenellre váltottam,és kihagytam az utolsó négy tabit mert felmerült hogy van "valami":a ciklusom harmadik hetétől fájdogál,feszül,szurkál a hasam,feszül a mellem (ilyen még nem volt csak menzi előtt max 1 napig) állandóan fáradt vagyok és pár napja már 2 óránként járok pisilni(ugyanolyan keveset iszok mint idáig).Az első két tabi kihagyása után a harmadik nap iszonyatos görcsölésekkel nagy nehezen megjött,azzal egy időben elkezdett szúrni a hasam jobb oldala talán a petefészkem körül ami folyamatosan jelen van,viszont csak két napig tartott,a harmadik nap (ami ma van) elmúlt..Párommal március 14.-én voltam együtt(a félidős hét előtti szombaton), szóval akár teherbe is eshettem.Fogalmam sincs mit gondoljak most már.

Szombaton tervezek tesztelni

Szerintetek lehet baba?Vagy a gyógyszerváltás kavart be ennyire?A dokim szerint ez a tabi hasonló az előzőhöz csak korszerűbb,gumi sem kell mellé kiegészítésnek.Szombaton tesztelek,addig tanácsot szeretnék kérni;mit gondoltok illetve volt-e hasonló szitu bárkinél?

Köszi előre is :)



2015. márc. 31. 13:04
 1/1 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy a menzi tartott csak két napig, ma a harmadik napon elmúlt.A jobb oldali hasszukálás a petefészkem körül folyamatosan jelen van,hol jobban hol kevésbé.
2015. márc. 31. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!