Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak hogy ne legyen...

Mit csináljak hogy ne legyen erős a mensim? Irjatok vmit ami jo erre légyszi.

Figyelt kérdés
Szedek c-vitamint meg vasat csak nem tudom hogy használ e.

2015. márc. 31. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Mennyire eros, a vasrudat meghajlitja?
2015. márc. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
H ha tudtok akkor házi praktikat irjatok koszi
2015. márc. 31. 17:48
 3/12 A kérdező kommentje:
Es ha lehet akkor normalis válaszokat nem azert irtam ki h bunkók válaszoljanak ra
2015. márc. 31. 17:49
 4/12 anonim ***** válasza:
10%

szia!


Erre nincs megoldás. Ha nincs miómád, hogy az okozza, akkor élettanilag neked erős. Nekem is az, ezzel együtt kel élni. Ja, és a fogamzásgátló sem csökkenti a tapasztalataim alapján, ha valaki ezt ajánlaná neked. Ez van, legyél felkészülve betéttel mindig!

2015. márc. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Haat igen nekem annyira nehéz elfogadni mivel rosszul vagyok a vértől 😌 de koszi a választ
2015. márc. 31. 18:54
 6/12 anonim ***** válasza:
37%

Hány éves vagy? 15 körül tippelek. Majd megszokod.


Én is valamikor már csak szentségelek, hogy mikor lesz már vége...

Mondjuk nekem szerencsém volt, mert 28 éves koromig 8 nap volt, és abból 6 baromi durva. A 2. 3. napon 20 percenként cserélni kellett a nagy betétet...


Most 32 éves vagyok, és lecsökkent 6 napra, és minimálisan az erőssége is. De csak minimálisan sajnos...(volt egy fogamzásgátló által okozott hormonzavarom, 1,5 hónapig egyfolytában véreztem,mikor abbahagytam, 2.5 év szedés után...) De ennyi legalább, hogy 2 napot csökkent. De nem érte meg amúgy (nem ezért szedtem)

2015. márc. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Házi praktika: sok folyadék (víz). Az nagyon fontos. Én már voltam vérszegény az erős vérzés miatt, hát ne tudd meg...3 emeletet nem tudtam felmenni 20 évesen, olyan gyenge voltam. Víz, és vas. Az fontos. De hasgörcsöket okozhat a vas, úgyhogy a táplálkozásra is figyelj oda! Spenót, cékla, gránátalma, vöröshúsok, máj.
2015. márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
jaa igen 15eves vagyok en is alig varom mar h vege legyen de addig nekem meg nagyon sok ido van hatra.
2015. ápr. 4. 07:30
 9/12 anonim válasza:
Kezdj el szedni egy gyenge fogamzásgátlót, anno én is ezert kezdtem, mostmár van 3om gyerkőcöm de ha n szedem , akkor még mindig erős... En a mai napig a Lindynette 20at szedtem,most elfogyott mulr hoban, es múvel kint lakom Frankfurtban,itt ez nincs, így egy magyar doki írt egy ennel még gyengébbet :) hidd el segíteni fog ! Sok sikert ! L27
2015. máj. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én 16 voltam amikor szedni kezdtem,beszéld át anyuddal es a nődokiddel!
2015. máj. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!