Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menstruáció enyhítése egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció enyhítése egy napra? Létezik? írjatok tippeket, tapasztalatokat.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Rengeteg helyen olvastam már erről, ès nem találtam egèsz jó választ. Szombatom lenne a 4.dik napom, ès arra az èjszakára szeretnèm ha elmúlna,vagy legalább gyöngèbb lehetne, mert nekem nagyon erős.. Ès fontos számomra a szombat este. Olvastam mar citromról, alkoholról, meleg vízről, ssportról, tablettákról, ès hát ami szóba jöhetne maximum az a citrom. Nektek mi segített ilyen alkalmakkor?? Maradt ez a nap, meg a holnapi azalatt mit tudok tenni?

#szex #Nap #citrom #Menzesz enyhitès #erős vèrzès
2014. szept. 25. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem a meleg kádvízben való fürdés és nagyon alapos mosakodás utána zuhannyal
2014. szept. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Máskor is tudsz dugni, vagy csináljátok mensivel.
2014. szept. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szóval akkor a meleg víz jót tesz neki .... Kiprobálom, hátha segít :-)

Második. Igen az igaz, de nekem csak a szombat a jó. Ès negyedik napon elèg erős a bajom... Ès menzesz közbe úgy az elèg durva lenne... :-\

2014. szept. 25. 17:18
 4/5 A kérdező kommentje:
Esetleg nem lehet valahogy azt a kevès vèrt kiöbliteni, Rosalgin pumpával?
2014. szept. 25. 17:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Se az öblítést, se a kádba ülést ne csináld! Ez nem egy csap, hogy elzárd mikor eszedbe jut. A menzesz tkp egy nyílt seb a hüvelyben, ilyenkor sokkal nagyobb a fertőzésveszély. És ha már itt tartunk, a szex se a legjobb ötlet. Bírd ki, míg magától elmúlik!
2014. szept. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!