Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves vagyok, már van...

15 éves vagyok, már van menstruálok, de nem nő a mellem. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
160 cm vagyok, de nincs mellem. A mellbimbóm nem nőtt semmit, két apró pötty, a mellem pedig 2 kicsi duzzanat, még 70/aa-s sincs. Mellmasszázzsal má próbálkoztam, nem jött be. Alapjáraton vékony vagyok, és szerintem nem vagyok csúnya, de emiatt a hiba miatt nincs esélyem a fiúknál, és ez zavar. (Főleg, hogy idén gólya vagyok, és az egyik osztálytársam az a tipikus r*banc. Nagy mellek (annyira nem nagy, de push-upolja, amit ügye a fiúk nem vesznek észre), magassarkú, önmegjátszás, kétszínűség, heti-havi pasiváltás, de közben ő azt hajtogatja, hogy komoly kapcsolatot akar, és amúgy mindenki utálja a suliban, de senki nem mondja a szemébe, mert fél, hogy tönkreteszi, de ha egy pasira rámozdul, az egyből él a lehetőséggel, stb..). Mit tehetnék, ha szerentnék kapcsolatot, de ilyen hátrányosságaim vannak? Válaszolóknak jár a felpont.

2015. ápr. 1. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
21F vagyok. Hidd el, akiben van egy kicsi érték is, az szeretni akar Téged, nem a melled formájával/kinézetével fog törődni. Ne a kinézeteddel akard a pasikat fogni, ne akarj hasonlítani a r*banchoz. Én pl. baromira örülnék, ha találnék végre egy lányt, aki önmagát akarná adni, és nem egy nemlétező képet vetíteni magáról. Arra pedig ne gondolj, hogy nem lenne esélyed, biztos betámadt már amúgyis pár, főleg ha szép vagy. Sztem egy év múlva csodálkozni fogsz, hogy ilyet írtál ki. Am pedig lehet kicsit későnérő vagy, és még nem alakultak ki a női sajátosságaid.
2015. ápr. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

még nőhet a melled pár évig, de nem biztos, hogy számottevően fog is, ezzel nagyon sok mindent nem tudsz csinálni.. néhány fogamzásgátló segíthet hízásban és mellnövekedésben, de gondolom ezért ilyet nem akarsz szedni..

egy kapcsolatnál nem ez lesz a döntő, hidd el, az osztálytársaddal meg ne foglalkozz, nem ő képviseli az értéket :)

2015. ápr. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elgondolkodtattak, ment is a zöld kéz. 😊
2015. ápr. 1. 07:53
 4/4 anonim ***** válasza:
18 éves korig mindenképpen, de még utána is nőhet kicsit.
2015. ápr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!