Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik kezelést ajánlanátok...

Melyik kezelést ajánlanátok hüvelygombára a tapasztalataitok alapján? Adjatok valami tanácsot

Figyelt kérdés
Kb 2 napja van darabos folyásom és viszket is odalenn, szerintem gomba, volt már hasonlóm és a nőgyógyász arra is azt mondta, hogy gomba, úgyhogy először megpróbálnám itthon kikezelni. A canesten termékekre gondoltam, valamint van ilyen alternatív hüvelykúp is (grape vital ladyvita), egyik barátnőmnek az vált be. Szerintetek melyik gombaellenes kezelés a legjobb amit orvos nélkül meg lehet oldani? Melyik vált be nektek? Jelentkezett valamilyen mellékhatás? Persze ezen a kettőn kívül mást is mondhattok, kiváncsi vagyok a tapasztalatokra. :)

2015. ápr. 1. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp orvoshoz ha nem múlik el,én a canestent semmikép nem,nekem akkor durvult el nagyon,és egy 5-lassan 6 éves tortúra vette kezdetét,at alternatív megoldások pl ez a grape vital ladyvita az jó,vagy ami nálam bevált bórsavas kúp ,meg boraxos krém,nődoki írta fel, Dr Újházy András,engem ő kezelt ki, mint ahogy nagyon sok sorstársamat is, ha gondolod keress rá,meg én emoció étrend kiegészítőt ittam,ami élőflórát tartalmaz és erősíti a bélflóra mellett a hüvelyflórát is. Antibiót szedtél mostanában?
2015. ápr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még ősszel szedtem antibiot, utána lett gombám amivel elmentem nőgyógyászhoz, de ezek szerint nem kezelte ki rendesen. :/
2015. ápr. 1. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 5 évig szedtem,első vagyok, mert x darab doki nem jött rá,hogy mi a problémám, ő a mopstani dokim,meg 4 hónap alatt kikezelt, az tuti hogy aranyba foglalnáma nevét
2015. ápr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szenvedtem,ezt akartam irni
2015. ápr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy minden nőgyógyász tapogat a sötétben, (szó szerint is, he he..) és a gombát is elkezdi valamilyen általa kedvelt, neki bevált szerrel kezelgetni. Ha nem válik be, akkor jön következő szer. Ha az sem akkor a harmadik, és így tovább.

Ezért amikor orvost vált valaki és elmeséli az előzményeket, akkor annak az "új orvosnak" már előnye van, mert a próbált gyógyszereket kihagyhatja és jöhet a következő, amivel sikert érhet el. De ha először mentél volna hozzá, akkor lehet hogy ugyanazt a tortúrát végig kellett volna járnod, mint az előzőeknél.

2015. ápr. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!