Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombára milyen vény...

Hüvelygombára milyen vény nélküli krémet/kúpot ajánlotok? Esetleg páromnak?

Figyelt kérdés

Már másodszorra tér vissza hüvelygombám, ez előtt eddig csak egyszer voltunk együtt akkor is gumival de mivel valamiért megint visszajött úgy döntöttünk őt is kezeljük.

Mit ajánlanátok mindkét fél esetében amit nem kell dokival feliratni? (eddig Betadine kúpot próbáltam de gyűlöltem és nem sokat ért)


2015. márc. 22. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Már az elsőnél is kezelni kellett volna őt is.

Canesten kombit szoktak még használni, a krémből pedig a párod is kaphat.

2015. márc. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én Gynoxint használtam. Kívülre, és a partnerednek pedig Pimafucort.
2015. márc. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyik alkalommal se említette a doki hogy barátom is kapjon valamit, pedig tudta hogy van és akkor se volt gyanús neki mikor visszajött a fertőzés én pedig akkor tudtam meg hogy tünetek nélkül is lehet hordozó (figyeltük vannak-e tünetei) mikor utánanéztem mi a haláltól fertőződtem meg megint.
2015. márc. 23. 06:18
 4/7 anonim ***** válasza:
A dokinak nem olyan nagy baj, ha minél többször mész hozzá!
2015. márc. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A betadine kiirtotta a hüvelyflórát! Nem ez az első szer, amit felírnak gombára! Canesten kombi nagyon jó, ha visszafertőződtél, akkor két dobozzal használj el (6 napig), kívülről meg kend magad krémmel. A párod is kenje magát egy hétig napi 3-4 alkalommal.


Ezen kívül van még a gyno-pevaryl kúp, ami szintén jó.

2015. márc. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gyno-pevarylt próbáltam de nem igazán volt s szemem fénye, viszont sikerült beszélnem egy kedves gyógyszertáros hölggyel aki azt mondta hogyha barátom is elkaphatta akkor minimum a nődokival nézessem meg magam és majd ír fel megfelelő gyógyszert aztán ha azt mondja ő is menjen dokihoz.
2015. márc. 23. 19:05
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor lesz egy látogatása az urológushoz és meglátjuk milyen gyógyszer lesz a legjobb
2015. márc. 23. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!