Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pontosan megjött, de rettenet...

Liver Mortis kérdése:

Pontosan megjött, de rettenet kevés a vérzésem és az is inkább barnás mint vörös színű. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
Màr az előző hónapban is ilyen volt, de akkor vettem egy tesztet és az negatív lett márpedig gondolom ki mutatta volna, ha baba lenne. Soha nem volt még ilyen kevés ezelőtt, rendesen meg van 5 napig, de simán elég a tisztasági betét. Nincsenek terhességi tüneteim, illetve voltak, de menstruáció előtt mindig vannak, annyira, hogy hányni is szoktam, de ahogy "megjött" ezek el is múltak, kissebb lett a cickóm is, viszont még mindig fájnak. Valaki nem járt még véletlenűl ilyen cipőben?? Előre is köszönöm a vàlaszokat :)

2015. ápr. 2. 14:55
 1/2 anonim válasza:
Én valami hormonos dologra tippelek. Menj el a nőgyógyászhoz :)
2015. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oda mindenképp elmegyek :) jaa mèg valami, hogy múlthónapban sem görcsölt a hasam és most sem ès ezelőtt fetrengtem a fájdalomtól. Mondjuk ez tök jó , de azért idegesít.
2015. ápr. 2. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!