Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vérző méhszájseb okozhat...

Vérző méhszájseb okozhat menses elött egy héttel is barnás pecsételést, vagy ez mindenképp hormonprobléma?

Figyelt kérdés
2015. márc. 17. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy a viharba ne okozhatna.


De, ha tudod, voltál vele dokinál?!

2015. márc. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen tegnap tudtam meg, hogy ez okozza az együttlétek utáni vérzést. menses után megyek kezelésre.
2015. márc. 17. 14:25
 3/6 A kérdező kommentje:
csak abban nem voltam biztos, hogy miért kezdek pecsételni menses elött 1 héttel, mindenhol azt olvastam, hogy proeszteronhiány
2015. márc. 17. 17:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Látom, régi kérdés, de hátha olvasod még. Nekem is ez a problémám, a vérvétel szerint a hormonok rendben vannak. Méhszájseb fagyasztás már meg volt. Neked elmúlt utána a pecsételés? Nekem 5 nap pecsételés volt menses előtt. A fagyasztás pár napja volt, de kíváncsi vagyok, hogy meg fog-e szűnni ez a probléma?
2018. nov. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia. Végül nekem nem fagyasztották, hanem loop konizációt csináltak (altatásban kivágták a sérült részt). Azóta semmi problémám vele. Szültem is azóta, ami szintén a műtétnek köszönhető, mert méhszájsebbel nem tudtam teherbeesni.
2018. nov. 12. 06:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennek örülök, jó ezt olvasni! Gratulálok a babához! Köszönöm, hogy válaszoltál!
2018. nov. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!