Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellrákom van? Mit csináljak?...

Zsofikaaa88 kérdése:

Mellrákom van? Mit csináljak? Volt már hasonló sztoritok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 27 éves vagyok, és kb fél évente találok valami elváltozást a mellemben ami állítólag mirigy. DE most újra nagyon nagy frászban vagyok, sokak szerint nincs semi baj és nyugtatnak, de én nem hiszek nekik. Meghalnék ha rákom lenne, pedig most ez szerintem nem mirigy, hanem egészen különálló borsónyi csomó, ami eddig tuti nem volt... :((( Nem élem túl! Most fog megjönni, utána irány a doki. Nektek volt már ilyenetek?
2015. ápr. 3. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, évekig meg volt, mensi függően hol kisebb, hol nagyobb. Ne parázz!


Ha ennyire nem hiszel az orvosoknak, akkor kérj szövettani vizsgálatot.

2015. ápr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azok amik eddig voltak, már eltűntek, most meg ez egy kis golyó, ami most bukkant fel :(( megőrülök!!
2015. ápr. 3. 16:42
 3/5 anonim válasza:
NYUGODJ MEG!!!!!!! NEM LESZ SEMMI BAJ! Kerüld a negatív gondolatokat. Ne is foglalkozz vele. Nagyon fiatal vagy, jársz szórakozni, sportolj, és egyáltalán ne is gondolj rá. Nem lesz semmi gáz, hidd el.:)
2015. ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Borogasd be éjszakára! Ha a csomó eltűnik pár hét alatt, akkor nincs baj. Menj orvoshoz mammográfiára. Egyszer elmentem ilyennel dokihoz és aszpirint kellett szednem és borogatni kellett.
2015. ápr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
volt a csaladodban mellrakos? amugy ha igen sem valoszinu hogy mellrak, mert tul fiatal vagy hozza. ilyen szarok csomo no melleben nonek. nem eleg para az elet, meg ezzel is szivat, ezvan, azert nezesd meg, hogy lechillelj.
2015. ápr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!