Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítsen aki volt hasonló...

Segítsen aki volt hasonló helyzetben. Miért fáj évek óta?

Figyelt kérdés
Szoktatok arra ébredni, hogy a medencétek fáj?! De az még haggyán ... a hólyagom ,húgycsövem,hüvelyem, végbelem ...olyan fájdalmaim voltak/vannak, hogy hihetetlen és az urulógián mit adnak?! Antibiotikumot ami mégrosszabbá teszi a helyzetet... nekem a Renol /gyógynövényes készítmény/ vált be , de már az se nagyon segít a cickafark és a kamilla se jó már! Egyébként a pisilés kész rémálom es vagy , hogy pár cseppért 10 percet ülök és olyan érzés mintha homokot pisilnék, hozzáteszem napi2-3 liter vizet iszok , ha sokat pisilek , akkorsem sokkal jobb a helyzet... L/20

2015. márc. 4. 06:00
 1/2 anonim válasza:
Nekem is volt ilyesmi, sokszor fel is faztam. Menj el az urológiai klinikára, és kérj ipv-t. Kicsit szar, befecskendeznek egy anyagot, ami megszinezi a veséd, és megmutatja ha veseköved van, vagy ha (mint nekem is) dupla vesevezetéked van. Nincs rá jó gyógyszer. csak vigyázni kell. Nekem tüneti kezelésre a nospa forte jó szokott lenni, és ha odafigyelek arra, h ne fazzon a vesém, ne üljek hideg helyre, akkor nincs baj :)
2015. márc. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ivp* elnézést az elírásért
2015. márc. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!