Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj ha szakrendelés helyett...

Baj ha szakrendelés helyett magánrendelésre megyek vissza?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászati rákszűrésen HPV gyanút állapítottak meg nálam. A doki (Gruda Miklós, aki békéscsabai biztos ismeri) olyan alpári paraszt módon közölte, még jól le is cseszett, hogy milyen felelőtlen vagyok, mert nem oltattam be magamat. Nem akarok oda visszamenni! Semmit nem mondott nekem erről, amit tudok azt az interneten olvastam. Vissza kell menjek 3 hónap múlva újabb rákszűrésre, de oda nem szívesen mennék. Tehát nem baj, ha mem hozzá megyek, hanem egy másik orvos magánrendelésére? És ha máshoz megyek, neki tudni kell arról hogy máshoz mentem? Köszönöm!

2015. ápr. 3. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Oda mész, ahova akarsz.

Nem kell az előző dokinak tudni semmit arról, hogy hova mész vissza.


Gyógyulást kívánok!

2015. ápr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. ápr. 3. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Már több nőtöl, leánytól, is olvastam itt a gyk-n, hogy ő nem engedi magát beoltatni, mert fél a tűtöl, vagy a dokitól stb. Tényleg! Miért nem oltatjátok be magatokat? Inkább a rák?
2015. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem a tűtől félek, sőt semmi bajom vele, sok szép tetoválásom is van. A dokitól se félek. Megvan a magam véleménye erről a vakcináról! És a kérdésem nem erre vomatkozott!
2015. ápr. 4. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!