Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik NEM magánrendelésre...

Akik NEM magánrendelésre járnak! Hogy zajlik havonta a vizsgálat? Vizsgál egyáltalán, vagy havonta egy UH, panasz esetén vizsgálat?

Figyelt kérdés

2012. okt. 6. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Én az elején elég gyakran jártam!

De 4-uh van összesen a terhesgondozás alatt.Általában az uh utána mész terhesgondozásra,de úgy is mindig megmondják melyik nap kell menni!De általában a gondozóba megkérdezi van e panaszod és ha nincs akkor csak megbeszélitek a további teendőket!

2012. okt. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez orvosonként változó. Akihez én jártam az SZTK-ba, minden alkalommal megvizsgált és megnézett uh-on is. Már az első alkalommal mondta az asszisztense, hogy így lesz.
2012. okt. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanolyan a vizsgálat, mint magánrendelésen. Csak ingyen.
2012. okt. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vizsgált uh-val, csak az elején. Uh csak akkor van a kötelezőkön kívűl, ha panaszom van. Vérnyomást és súlyt minden alklaommal mér, ezen kívűl megbeszéljük a leleteket, ha van és kiadja a köv beutalókat. Ha kérdésem van felteszem, ha panaszom van elmondom.
2012. okt. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 krisztivan ***** válasza:

Engem minden hónapban megvizsgált,ha volt panasz megbeszéltük.Nem volt nála UH,csak szívhangfigyelő.De szinte mindig mondta,hogy szerinte mekkora a babám:-))

És az UH-k alapján kiderült,hogy nem is tévedett:-))De tudok olyan ismerősről is akit egyszer sem vizsgált meg a doki:-((

2012. okt. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kötelező vizsgálatokra a kötelező időpontokban járok. Az UH is a kötelező. Persze ha panaszom van, megvizsgál. Pl. 16 hetesen volt gombás fertőzésem, akkor kértem a vizsgálatot, majd 18 hetesen ismét megvizsgált, mert akkor volt kötelező hüvelytisztasági.

Tökéletesen elégedett vagyok így is, és nem kerül pénzbe, ugyanúgy emberként bánnak velem.

2012. okt. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem a 20.hét óta mindig megvizsgált a dokim, mármint a méhszájat. Uh-t a kórházban csináltak, a kötelezőket,azokon kivül voltunk 4D-n, de azzal a lelettel csak akkor foglalkozott a dokim, amikor kevés magzatvizet állapitottak meg, ő ismét megnézetett a kórházi szonográfussal,mert mondta, hogy a !d-s szonográfusok közül kevésnek van C tipusú vizsgája. Azóta vérnyomást mér, méhszájat néz, szivhangot is megnézi. Ha panaszom van, elmondom, és válaszol. 3 hetente kell már mennem hozzá az sztkba.

30 hetes kismama.

2012. okt. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!