Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok, help! Hogy oldjam meg?

Csajok, help! Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Eddig betétet használtam,de már nagyon unom.Megfogadtam,hogy idén már tényleg átszokok a tamponra,már használtam párszor,de csak itthon!Na ugye a betétnek van az az egyenkénti csomagolása és összehajtva,abba a csomagba beletéve jó,ha kidobom.A tampont viszont mibe tegyem?Főleg a suliba kellene valami tipp.A tanárok és a takarítók mondják,hogy nem rendeltetésszerűen használják sokan a wc-papírt,ezért már kevesebb papírt adnak,mint eddig.A tamponhoz meg elég sok wc papír kellene,hogy ne legyen véres.De sokszor nincs is papír...

Most pont meg van,és elhatároztam,hogy holnap tamponnal megyek suliba.Csak 4órám lesz,de azt sehogysem fogom kibírni,mert 5-5,5 óráig nem leszek itthon,én meg minit használok...Mibe csomagoljam a tampont?


2010. febr. 18. 18:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ja és ha nincs nálam akkor húzom le :D
2010. febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
0%
Ha csak lehet, ne használj tampont. Szomorú, hogy sok nő nem tudja, a tamponok mennyi probléma kialakulásáért felelősek a szívó hatásuk révén. Maradj a betétnél, és egészségesebb leszel. Kérdezd meg a nőgyógyászt.
2010. febr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Idióták, akik lehúzzák a WC-n. Ez TILOS!!!! Kukába kell dobni. Pzsbe csomagold és kész...és ha tesznek is ki wc papírt, azt soha ne használd! Arról lehet csak cifra kórokozókat begyűjteni.

1. Mindig legyen nálad saját wc papír vagy pzs

2. szokj rá az intim törlőkendő használatára (tampon használat előtt a kezedet sem árt megtörölni vele, mert hiába mostál kezet, az ajtó kilincset feltehetően megfogod, amit előtted sz@ros kézzel fogtak) Ja és ezt is tilos a wc-be dobni!

3. A takarítóknak az a dolguk, hogy eltakarítsák a szemetet.

2010. febr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!