Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek milyen volt az első...

Nektek milyen volt az első menstruációtok?

Figyelt kérdés
Hol jött meg? örületek e neki?

2015. ápr. 4. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi extra. 11 voltam, otthon vettem észre, hogy barnás-pirosas foltok vannak a bugyimon, szóltam anyukámnak, raktam be betétet és kész.
2015. ápr. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is 11 voltam. kinn voltunk a kertbe dolgozni, és amikor hazaértünk akkor vettem észre. azt hiszem az volt az első és utolsó alkalom amikor nem görcsöltem be. igaziból annyira nem örültem neki, ha jól emlékszem, de már 7 éve volt.
2015. ápr. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

12 éves lehettem.

Barátnőmmel voltam otthon először, teljesen hajnalig. A szobában ültünk, és éreztem, hogy valami nem okés a bugyiban, elrohantam budira, és hoppá, megjött.:D Örültem, de nem tudom miért. Néha azt kívánom, hogy bár ne lenne meg.xd

2015. ápr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
12 voltam, és nem volt semmi különös. A nagyszüleimnél voltam. Nem örültem neki különösebben. Az egyetlen dolog, amit bánok, hogy elmondtam rögtön anyámnak, vagy 5 évig (amíg hagytam) folyamatosan b*sztatott vele, hogy minden apró részletet osszak meg vele róla (minden hónapban), mert szerinte az a normális.
2015. ápr. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat😊
2015. ápr. 4. 10:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem se volt semmi extra :D Reggel betettem egy tisz.betétet és jó néhány órával később láttam egy barna-piros foltot (11 voltam). Szóltam anyunak és betetttem egy betétet, de azóta semmi... (fél éve) Nem örültem annyira neki, de egy kicsit azért igen :D
2015. ápr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!