Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak jegyű nőknek és férfiakn...

Halak jegyű nőknek és férfiaknak milyen rossz tulajdonságait tapasztaltátok?

Figyelt kérdés

2013. okt. 1. 15:54
 1/5 ez-meg-az ***** válasza:
100%
édesanyám is halak, és szinte lehetetlenség elviselni, mindig minden elmond 1000000x, stresszes, hamar felkapja mindenen a vizet, korlátozni akarja az emebrt és emgmondani h mit csináljon stb.:):)
2013. okt. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dreigang ***** válasza:
100%

A jó és rossz tulajdonságok relatívak. Számomra az, hogy a Halak hajlamos kiúszkálni a felelősség alól egy visszataszítóan negatív tulajdonság, (persze mindenképpen diszharmonikus) de másokat lehet, hogy nem érdekel.

(Az egyik asztro. oldalon azt olvastam, hogy a napjegy kb. 15-20 %-ban jellemző a tulajdonosára. Szerintem ez összetettebb dolog, vagyis ált. nagyobb százalékra és szórásra saccolok.)

2013. okt. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nagyon nehezen fejezi ki az érzéseit és csak akkor, ha ő késztetést érez rá magától.

meg hogy könnyen fel akarja adni, fájdalmat okoz aztán mégse adja fel. de ezt folyton eljátssza és nagyon rossz

2013. okt. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vörösnefelejcs ***** válasza:
100%

Én ezeket mind nem tapasztaltam Halaknál. A lányom az. Igazából egy rossz tulajdonsága van az összesnek: magányosak. ELhúzódnak, jobban elvannak egyedül, vagy kis társaságban.

Különben nagyon rendes embereknek tartom őket.

2013. okt. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
sznobok, kerülik az egyértelmű állásfoglalást és a látszattal ellentétben roppant gőgösek
2013. okt. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!