Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomók vannak a melleimbe és...

Csomók vannak a melleimbe és fájnak ez normális? Hogyan maszirozzam "ki" belőlük? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nem hiszem hogy daganat lenne mert mind2 mellembe ugyan ott vannak a "csomók.Eléggé fájnak:(esetleg valaki tudna valami módszert amivel kimaszírozhatnám?

2015. ápr. 4. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Minél hamarabb Menj dokihoz,ez nem játék!
2015. ápr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%

nem biztos, hogy baj van, de érdemes megnézetni.

semmiképp se masszírozgasd.

2015. ápr. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj, semmi bajod sincs.

A rákos problémák NEM fájnak!!!

Múlt héten voltam mellvizsgálaton, ahol az orvos tapogatás közben mondta, hogy szeretik ha fáj egy csomó, mert az biztos hogy nem rák!


Plussz még ha mindkettőben van ugyanott..

2015. ápr. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

attól még egy ultrahangra elmehet.

természetesen semmiképp sem mammográfiára, de egy ultrahang nem árt. amúgy nem csak rák lehet, ami gondot okoz, esetleg más csomó is szorulhat kezelésre, pl. hormonproblémák miatt. tehát megnézetni meg lehet, és érdemes is, mert tényleg bármi lehet. lehet, hogy ártalmatlan, akkor megnyugszunk, de ha valami van, akkor is jobb minél előbb tudni.

2015. ápr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszonom szepen a valaszat!:) Lehet majd elmegyek vele orvoshoz:D De ezek a csomocskak gondolom mirigyek, mert mind a ketto mellembe ugyanott vannak+eleg nagyok. most olyan izomlaz szeruen fajnak. Arra gondoltam hogy lehet a menstruaciom miatt de csak 8 nap mulva fog megjonni. Az is lehet hogy nonek? Az is lehet hogy kicsi melltartot hordok?:/
2015. ápr. 5. 09:07
 6/11 anonim ***** válasza:
figyuzz, nekem is ilyen fájdalmas csomó volt a mellemben, elmentem a dokihoz, és azzal nem volt semmi gond, de találtak vmi mást, aminek most folyik a vizsgálata. ezért én azt mondom, jobb elmenni rendszeresen ultrahangra. nem megijeszteni akarlak, csak ha van vmi, tényleg jobb minél előbb megnézetni.
2015. ápr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom!:) remelem semmi komoly bajod nincs!:o
2015. ápr. 5. 12:48
 8/11 anonim válasza:

Szia!

Nekem 2 éve volt ilyen gondom.

Szerencsére csak zsír csomók voltak de kivették őket.

Nekem azért fájt mert nyomott valami ideget.

Én is csak a házi orvoshoz mentem el , ő küldött tovább.

Szerintem menj el, az a biztos.

2015. ápr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolso! Koszonom a valaszod.:) nem lattam hogy irtal.:( amugy mar ne faj, nem duzzadtak. Valoszinuleg a kicsi melltarto volt a bunos:( megegszer koszonom a valaszokat!:)
2015. ápr. 22. 21:59
 10/11 anonim ***** válasza:

szia, azóta kiderült az eredményem, és nem vészes a csomó, de nem is veszélytelen, félévente kell ultrahangra járnom.

szerintem egy uh nézés nem árt, ez a csomó nekem se fájt, de mégis szemmel kell tartani, és jobb ezt tudni, mint elhessegetni a gondolatot.

a mammográfia az ártalmas, de egy uh-t nyugodtan meg lehet csináltatni.

2015. ápr. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!