Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 hetes terhesen normális az...

4 hetes terhesen normális az alhasi fájdalom?

Figyelt kérdés
Emellett állandóan szédülök de nincs úgy különösebben hányingerem, nem hánytam csak ritkán öklendezek. Folyton aludnék,gyenge vagyok és nagyon aggaszt ez a szédülés meg az alhasi nyilalló fájdalom.

2015. ápr. 2. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Menstruációs görcs szerűen természetes (bár nem gyakori), de a szúró fájdalom szédüléssel együtt már nem biztos. Ez nem azt jelenti, hogy baj van, lehet, hogy érzékenyebb vagy, vagy szimplán bennevagy abban az "1%-ban", de érdemes megnézetni nőgyógyásszal. (Megbízhatóval, mert az átlag "körzeti kirendeltség" szereti mindennel ijesztgetni a terheseket.
2015. ápr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg a vérnyomásod! Terhesség alatt a szédülést általában alacsony vérnyomás okozza. Alhasi nyilalló fájdalom ha nem vészesen erős akkor nem baj. Az állandó álmosság is normális. Szerintem semmi baj nincs abban, amit írtál. Én 14 hetes vagyok, 4 hetesen éreztem ezeket én is.
2015. ápr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!