Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon? 14/L? Bárátnőm felvilá...

Tampon? 14/L? Bárátnőm felvilágositása?

Figyelt kérdés

Szóval... Bolondok napja alkalmából kitaláltuk h rakunk egy tampont a krétatartóba h megvicceljük a tanárt. Az egyik fiú osztálytársam végigkérdezgette a lányokat (engem is) hogy van-e nálunk. Én nem mertem elmondani hogy van (pedig ez nálam nem tabu téma ...) ezután az egyik bárátnőm (aki az egyik bff-em) elmagyarázta neki hogy érintetlen azaz szűz lányok nem használnak tampont...és most tanácstalan vagyok mert nem tudom hogy hogy mondjam el neki(mert nagyon nagyon jo barinőm) h szűzek is használnak...mert én is használok....méghozzá normált...

14/L



2015. ápr. 5. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Tuti szűz vagy?

Ha nincs szűzhártyád, akkor mehet a rendes.

Ha van szűzhártyád, akkor meg fájhat.

De lehet tágabb vagy.

Neki meg lehet kellemetlen érzés lenne.

2015. ápr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tág a szűzhártyád, vagy elsorvadt a tampon ki- betétele miatt. Sok szűz lány nem tudja feltenni a tampont, tehát igaza van a barátnődnek.
2015. ápr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Aki tampont tesz fel, általában menstruál, így észre sem veszi amikor átszakad a szűzhártyája, mert amúgy is vérzik.
2015. ápr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen szűz vagyok!

Az o.b minivel kezdtem utána váltottam át normálra, silk touch boritású és könnyebben csúszik.meg amugy is nem mindenkinek egyforma a szűzhártyája....valaki úgy születik h nincs is neki

2015. ápr. 5. 19:56
 5/10 A kérdező kommentje:
2.válaszoló: tuti hogy nem sorvadt el attól mert még csak 2-3hónapja használok
2015. ápr. 5. 19:59
 6/10 A kérdező kommentje:
A barátnőm meg nemhiszem hogy kipróbálná...
2015. ápr. 5. 20:02
 7/10 anonim ***** válasza:

Miért akarod rábeszélni?

Állítólag nem is túl egészséges.

2015. ápr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem akarom rábeszélni, ez mindenkinek a maga dolga... Csak egyszerűen idegesit h azt mondja h szüzek nem használnak.

Oké..lehet van benne igazság hogy nem olyan egészséges, ezt tudom..de nekem ez kényelmesebb

2015. ápr. 6. 09:21
 9/10 anonim válasza:
En is hasznaltam szuzen tampont(o.b. normalt). Es mikor lefekudtem eloszor a baratommal nagyon fajt es vereztem is, ami bizonyitja, hogy akkor szakadt el a szuzhartyam. Tehat ha teged nem zavar, nem kenyelmetlen, nyugodtan hasznald!
2015. ápr. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Vegre egy megerto ember...
2015. ápr. 18. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!