Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet hogy 1 héttel...

Mitől lehet hogy 1 héttel korábban jött meg a menzeszem?

Figyelt kérdés

Kb. 28 naponta szokott megjönni, már legalább fél éve rendszeres, ezért nem értem miért jött meg a 23. nap. Valami bajom lehet, vagy ez normális?

Köszönöm a válaszokat!



#menstruáció #menzesz #menstruáció előbb
2015. ápr. 5. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

27 éves vagyok, 10 és fél éves korom óta menstruálok és a 22 naptól a 30-ig már volt, hogy megjött, soha nem napra pontos, általában 23-24-25 naponta jön meg, nagyon ritka, ha 28 napra jön meg, teljesen egészséges vagyok, sokszor jártam már nőgyógyásznál, voltam kivizsgálva, gyerekem is van, szóval aggodalomra semmi ok.:)

Pláne, ha még fiatal vagy, tizenéves, nem régóta menstruálsz, ott még az is normális, ha éppen egy hónapban meg sem jön, vagy 20 napra megjön.

A gond akkor lenne, ha mondjuk 10 naponta jönne meg, ha 2 hétig folyamatosan véreznél, vagy ha már hosszú évek óta menstruálnál és hónapokra kimaradna.

2015. ápr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! :)
2015. ápr. 5. 19:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Tök normális. Néha megesik. :P
2015. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem szinte mindig pontosan 28 napra jön meg ( sok éve), de évente 2-szer vagy késik 1 hetet vagy korábban jön 1 héttel. Nincs semmi bajom egyébként, előfordul :-)
2015. ápr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sokat segítettetek :)
2015. ápr. 5. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!