Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedem a yasminelle talettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedem a yasminelle talettát fél éve! Eddig pontos volt menzeszem, de most egy héttel korábban jött meg, úgy hogy még van egy heti tablettám! Ez mitől van?

Figyelt kérdés
Bevehetem e az egy heti tablettát,úgy hogy menstruálok és jövő héten,mikor elvileg kellene vérzésemnek lennie(valószínű nem lesz)élhetek e nemi életet?
2009. nov. 10. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
fél év alatt is jelentkezhetnek mellékhatások. ilyenkor az a legjobb ha vissza mész a dokihoz. szerintem szedd be a még az utolsó 1 hetet és aztán menj vissza a dokihoz. lehet ír fel másik fog.gátlót. én nem ezt a fajtát szedtem hanem a lindynette20-at. most inkább nem szedek semmit. pihentetem a szervezetem legalább 1,5 évig. addig meg védekezek gumival. nálam már az sem lesz gond ha becsúszik a baba. benne vagyok abban a korban, hogy vállaljak. de most nem is erről van szó. inkább menj el a dokihoz és ő jobban fog erre választ adni neked.
2009. nov. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam,hogy beszedem a maradékot,jövő hét csütörtökön tudok csak menni a dokihoz!Attól viszont tartok egy kicsit,hogy lefeküdjek a párommal,nehogy baj legyen!
2009. nov. 10. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!