Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha eleg sokat vérzik az...

Ha eleg sokat vérzik az inyem, orális szex útján fertozodok mindenfelekeppen?

Figyelt kérdés
Néhány honapja ert veget egy komoly kapcsolatom, nem akarok most egy újabbat, viszont az egyik exem szinten egyedülálló igy néha elmegyünk egymáshoz filmezni, moziba, kozos programokat csinálunk es termeszetesen vannak szexuális jellegu dolgok is. Neki mint kiderult eleg sok partnere volt utánam. Lefeküdni meg nem feküdtünk le, viszont történtek köztünk dolgok én orálisan is csinaltam neki. Viszont nekem hetek ota vérzik az inyem fogmosasnal es most teljesen raparaztam, hogy mivan ha elkaptam valamilyen betegseget. Annyira Megijedtem, hogy reggelente mar ugy érzem elhanyom magam annyira gyomoridegem van. Mindenfélét bekepzelek magamnak folyton nézegetem a szamat, van e benne elváltozás. Azt mondta kozel egy eve volt veradason es ott mindent neztek a vérében teljesen tiszta volt. De az ugye nem most volt. Szeretnek elmenni egy HIV szűrésre de felek mert nem tudom akarnam -e tudni ha esetleg az vagyok. Ma is fogunk találkozni, nyilvan történnek majd dolgok köztünk de amikor felhoztam Neki legutobb a temat nagyon megharagudott, hogy konkretan megvadoltam, hogy lehet, hogy nemi beteg. Azt mondta ilyen erovel én is lehetek az hiaba nekem csak keves partnerem volt. Szoval nem tudom igazabol mar mindegy mert ez mar megtörtént de borzasztóan felek.
2015. ápr. 6. 08:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha hetek óta vérzik az ínyed, vedd komolyan, mert én elveszítettem miatta fele fogsoromat. Vegyél paradontax fogkrémet, és Curaprox öblögetőt vagy gélt, semmi más nem olyan jó rá mint ezek együtt. Esetleg még kiegészítésnek a Gengigel gélt. Ha ettől nem javul két hét múlva, akkor el kell menni parodontologushoz, aki leszedi a fogkövet az íny alól is. Komolyan, ez fontos, egy fogágy gyulladás nagyon veszélyes lehet.
2015. ápr. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor meg sem mondom, hogy valójában miota vérzik az inyem. :) mert mar szerintem van egy eve is. Csak vettem szajvizet attol elmult, most ujra előjött megint szajvizzel probalom mérsékelni de mar most nem segit. Kedden megyek fogorvoshoz.
2015. ápr. 6. 08:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem àrtana elmennetek HIV szűrésre, így legalàbb megnyugodhatnàl.
2015. ápr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Nem, nem fertőződsz mindenképpen.. ne képzelj be magadnak nem létező dolgokat.


Vagy gondolkodj betegekkel való érintkezés előtt.. MILYEN ELMEBETEGSÉG EGY EGÉSZSÉGES EMBERT ELEVE BETEGNEK FELTÉTELEZNI? :D


Teljesen idióta az emberek fejébe nevelt kórokozó elméletes baromság. Igen, léteznek fertőző betegségek.. nem, te nem vagy beteg, a partnered - szexbarátod sem az. Néha meg lehet ellenőriztetni, ennyi.

2015. ápr. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos a sima fogorvos nem biztos, hogy megoldja, én is évekig jártam vele fogorvoshoz, semmit nem csináltak, adtak rá zseléket, tanácsokat, hogy erős fogkefével dörzsöljem, meg ilyenek, aztán annyira elhatalmasodott mire parodontologushoz jutottam, hogy műtétek sorával lehetett megszüntetni. Remélem jobb fogorvosod van.
2015. ápr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja és puha fogkefét használ, ne erőset és azzal min. 5 percig mosd. Össze-vissza beszéltek nekem az orvosok, de ez vált be.
2015. ápr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon aggódsz menj szűrésre, mert nem fog nyugodni hagyni a gondolat és ez csak egyre rosszabb lesz. Baràtnőm majdnem 2 évig halasztotta, persze nem volt semmi baja, de addigra kész ideg lett, lefogyott stb.
2015. ápr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
" exem szinten egyedülálló igy ...... termeszetesen vannak szexuális jellegu dolgok is" Neked ez természetes? Nálad valami baj van!!!!!
2015. ápr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem normalis. Jol megvagyunk de nem akarunk komoly kapcsolatot. Ez megbeszélés kerdese. Jol érezzük magunkat egyutt én nem jarok agyrol-agyra, O van nekem segit továbblépni, kesz Ennyi a dolog. Nem tudom miert bun ez. Ket fuggetlen ember miert ne csinalhatna azt egymással amit akar? Ez nem faj senkinek sem. Ha esetleg alakul valamerre akkor lehet belole újrakezdés is de ott meg nem tartunk.
2015. ápr. 6. 09:57
 10/11 anonim ***** válasza:

A fogíny vérzése általában a fogkő miatt van. A sok baktérium megreked az ínyednél ezért lesz érzékenyebb és ezért vérzik. Ez okozza a fogíny gyulladást is, ami szintén okozhat vérzést. Szóval irány a fogorvos!

Főleg ha az elmúlt fél évben nem vették le a fogkővet.

2015. ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!