Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 negativ terhessegi teszt...

4 negativ terhessegi teszt elvegzese utan nem lehetek terhes nem?

Figyelt kérdés
mar lassan 3 honapja nem jott meg, 16 eves vagyok es csak 1,5 eve menstrualok! A baratommal 2 ev utan fekudtem le eloszor es kerlek a kerdesemre valaszoljatok es ne oltogassatok! Tudom, hibaztam de ez mindenkivel elofordulhat :( Mar nem yudom mit csinaljak, anyukam a korhazban dolgozik es oda nem tudok elmenni, es anyu nem enged el kb. sehova es ezert nem tudok orvoshoz menni! Semmi tunetem nem volt, ami terhessegre utalna... nagyon ketsegbe vagyok esve :( es a menszim is elegge szabalytalan.. es az utobbi idoben nagyon sokat stresszeltem, lehet ettol nem jott meg meg?

2015. ápr. 7. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak a lényeget nem írtad, hogy mikor volt az aktus és hogy ahhoz képest mikor teszteltél.


Ha jóval több, mint 2 hét eltelt a szex és a tesztek között és koncentrált reggeli pisiből csináltad, akkor megnyugodhatsz.


És jó lenne beavatnod anyukádat is. Ebben a korban ugyan még normális is lehet, hogy ennyi időre kimarad, de nem árt ha tud róla. Főleg ha egészségügyis.

2015. ápr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ianuarban fekudtunk le es vedekeztunk de lehet hogy a gumi kiszakadt es lehet hogy volt benne elovaladek mivel nem elvezett el!! Menstruaciom kesese utan 2 hettel teszteltem eloszor, majd hetetnte teszteltem es negativak lettek!
2015. ápr. 7. 15:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Csinalj mégegyet ha negativ akkor tuti nem.3Honapot mar csak kimutatna.de sztem nem vagy az csak bestresszeltél.
2015. ápr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oke, koszonom :)
2015. ápr. 7. 20:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem terhesség az biztos. Egyél elég húst, vitamint is szedjél, és ne képzeld be a terhességet. Ha ideges vagy, még később jön meg.
2015. ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
milyen fajta vitaminokat ? Es olvastam a cickafark tearol is, az segit?
2015. ápr. 7. 21:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan a B12 vitaminra gondoltam. A májban is elég sok van. Tojást tejterméket is egyél. A cickafark teával vigyázz, mert nem mindegy, hogy a ciklus melyik felében fogyasztod. Ösztrogén hatású.
2015. ápr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
es a ciklus melyik feleben kellene fogyasztanom ?
2015. ápr. 7. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!