Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha Gilbert-kóros vagyok,...

Ha Gilbert-kóros vagyok, szedhetek fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el szedni, voltam vérvételen, a hónap végén megyek majd vissza a nőgyógyászomhoz, addig viszont tudni szeretném, hogy mire számíthatok.

Valaki tud erről valamit?



2015. ápr. 9. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott mikor említetted neki?
2015. ápr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy nem említettem neki, mert most derült ki a vérvétel alkalmával, viszont majd a hónap végén kell visszamennem hozzá, ezért is vagyok rá kíváncsi, hogy mire számíthatok.
2015. ápr. 9. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Telefon? Háziorvos?
2015. ápr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Annyira nem sürgős, a hónap végén úgyis megyek a szakorvoshoz. Kíváncsiságból kérdezem.

A betegtájékoztatót is megnéztem, ott annyi van, hogy ki kell kérni az orvos véleményét. Ezt nyilván meg is teszem, csak gondoltam ha valakinek van ezzel kapcsolatban információja, az megoszthatná velem.

2015. ápr. 9. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!