Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nők miért szeretik a szexet?...

A nők miért szeretik a szexet? Mert én nagyon nem szeretem főleg nem férfival. 19/L

Figyelt kérdés
2015. ápr. 10. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Evolúciós oka van. Persze ma már identitás kérdése is..., valószínűleg a hiba a te készülékedben van, akár lelki, akár biológiai okkal a háttérben.
2015. ápr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert jó.:)

Ha neked nem, akkor veled van a baj, vagy azokkal, akikkel eddig csináltad.

2015. ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Ha valóban nem szereted a szexet, csapj fel apácának!
2015. ápr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Úgy hívják az ilyet mint te, hogy fapina.
2015. ápr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki szereti
2015. ápr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Még nem próbáltam de gondolom hogy szar lehet:)
2015. ápr. 11. 19:22
 7/13 Csézé1 válasza:
34%
Miért a RÉPA JOBB!
2015. ápr. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem próbáltad, akkor meg minek kérdezel hülyeségeket?
2015. ápr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

"Mert én nagyon nem szeretem főleg nem férfival."

...

Hogy írhattál ilyet, ha most meg azt írod, hogy még nem is próbáltad, vagyis még szűz vagy? Mit szívtál?

2015. ápr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
79%

Miért hozol elhamarkodott döntést, ha még nem is probáltad?

Férfi szemmel nem tudlak meggyőzni mi a jó a szexben illetve hetero indentitásúnak lenni (de esetleg egy írányvonalat tudnék adni), sose gondoltam bele azonos nememmel elképzelni a szeretkezést és taszítónak is tartom. Ettől függetlenül nem vetem meg a másságot, csak nem izgat a dolog. ( bár két csajszi felállás ahogy falják egymást nem tartom undorítónak, sőt...de az én szemszögemből ez nem beteges :) )

Így hogy még azt sem tudod, hogy a témát eszik vagy isszák, így nem célszerű azt sem állítani (és butaság is lenne), hogy "szar" lenne a szex főleg egy férfivel, persze egy rossz parterrel igen lehet rossz élményed, ezért a parner választása nem elhanyagolható szempont, nem kell egyből fejest ugrani a vízbe. Persze ha ezek után sem érzed azt, hogy neked ez így bejön, probáld ki csajjal is, na utána már mondhatod melyik útat választod.

Volt anno egy bi barátnőm és mondta, hogy vagyok olyan jó mint a női partnerei, bele szoktam adni mindent, nálam a jó szex olyan, mint egy jól összeállított fogalmazás. (Bevezetés-Tárgyalás-Befejezés) Mind a 3 rész nagyon fontos, mind az elő-vagy az utójáték és maga az aktus.

Összefoglalva mert már szerintem unalmas amit írok, a lényeg ne hozz elhamarkodott döntést, hidd el nem én vagyok az első se az utolsó ember aki mondja, hogy a szex, főleg egy jó partnerrel egy csodálatos dolog. :)

2015. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!