Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nők miért szeretik a szexet?...

A nők miért szeretik a szexet? Mert én nagyon nem szeretem főleg nem férfival. 19/L

Figyelt kérdés
2015. ápr. 10. 16:33
1 2
 11/13 Jones. válasza:
Ajj, 10-es, meghoztad a kedvemet hozzá ;) :D
2015. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én próbáltam és csak megerősített benne. lánnyal nem próbáltam, de nem is nagyon szeretném. örülj neki, az élet könnyebb, ha nem akarsz folyton kúrni, és sokkal inkább fogékonyabb vagy az eudaimonikus örömökre. 22/L
2015. ápr. 14. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Ha voltál már férfival és nem élvezted akkor 2 lehetőség van:


1, Egy suta pasit fogtál ki, aki csak "maszatolt". Sajnos az esetek túlnyomó többségénél ez a helyzet. Főleg a "de isteni pasi"-knál, mert azok előbb törődnek magukkal, mint veled. Ismerek olyan lányt aki azután lett lezbi, hogy volt egy írtó rossz tapasztalata egy sráccal.

Ha a férfi nem kényezteti a lányt és annak legalább 4 érzékszervét (szaglás, tapintás, ízlelés, hallás) akkor a lány nem fog eljutni az öröm közelébe sem. (A látást csak azért hagytam ki, mert általában nem a partnerünket nézzük közben illetve van az a pasi aki nem egy Clooney, de tud kényeztetni)


2, Ebben az esetben sajnos nálad lehet a probléma. Fiziológiai, szervi, idegi és pszichológiai téren lehetnek problémák. Fiziológiai probléma alatt az érintkezés érzetének tompasága vagy hiányát értem. Szervi gond lehet akár a nemi szervekben lévő gondok. Idegi probléma akkor léphet fel például ha az ingertovábbítás mechanizmusa sérült és végül a pszichológiai okok között vannak a legszélesebb spektrumú problémák a homoszexualitástól az aszexualitásig bármi.


A lényeg, hogy módszeresen ki kell lőni a lehetőségeket. Ha magadnak tudsz örömet okozni (sikeres maszturbáció), akkor a 2-es pont nagy része kilőhető (szinte csak a pszichológiai marad) és akkor a partneredet kell megtanítani, hogy hogyan szereted. Hatalmas tévedés ha azt gondoljuk, hogy a férfiakhoz nem kell egy személyes útmutató, mondván "hát ők csak rárántanak és kész". Egy férfi ugyanúgy kísérletezgetve tanul meg maszturbálni, mint egy nő, csak a szervek és az eszközök másak. A másik tényező a "ciki vele erről beszélni". Ha valóban cikinek érzed akkor csak egy tanácsom lehet: mutasd meg te hogy csinálod! Egyrészt tanulni fog belőle (persze csak ha nem egy tajparaszt) és fel is fogja izgatni.

2015. ápr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!