Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb 2 hete voltam nőgyogyászomh...

Kb 2 hete voltam nőgyogyászomhoz aki azt állapította meg kérdőjelel a papíroomon hogy korai terhesség. Azota voltam vizelet vizsgálaton, terhességi tesztet csináltam, ami azt mutatja nem vagyok az. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ha az is lennék akkor már vagy 5 hetes.Mestruáciom van de sokkal kevesebb.jövöhéten kell vissza mennem dokihoz.
2015. ápr. 11. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha két hete voltál nogyogyasznal akkor nem 5 hetes vagy. 5 hetes akkor lehettel mikor orvos látott. Ha azota negativ volt a terhességi teszted akkor nem tudom, lehet elindult valami de megszakadt. Bár nem tudom mikor teszteltél, a hcg nem ürül ki két nap alatt a szervezetből de egy 5 hetes terhesség esetén lazan van annyi hormon a vizeletben amitol pozitiv lesz a teszt.

De hát ugyis visszamesz a dokihoz.

2015. ápr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aznap csináltam a tesztet mikor a dokinál voltam,és másnap vittem a vizeletet is
2015. ápr. 11. 19:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor talán csak annyira fiatal volt a terhesseg, hogy nem mutatta ki a teszt. De... Olyan korai a terhességet az orvos sem lát. Esetleg felritkulasokat ami terhességre ad gyanút. Csinálhatsz még egy tesztet ha türelmetlen vagy. Vizeletből neztek egyaltalan terhességet? Alapbol ha néznek is akkor is vérből.
2015. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen nézznek vizeletből!
2015. ápr. 11. 20:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Mikor volt ez? Talán tényleg csinálhatnál még egy tesztet hétfőn. Vagy holnap ha tudsz szerezni vasarnap is. Aztán biztosat ugyis az orvos mond majd.
2015. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem megvárom a keddet :(
2015. ápr. 11. 20:26
 7/9 A kérdező kommentje:
De egy 5 hetes terhességet már nme kéne kimuatatni vizeletböl?Nekem a kislányomnál már 2-3 hetesen kimutatta
2015. ápr. 11. 20:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát mikor a menzesz elmarad akkor 4 hetes a terhesség mivel az utolso menzesz első napjától számolják. Ki kellene mutatnia, ahogy irtam is, furcsa, hogy doki azt mondta korai terhesség mikor teszt nem mutatja, mivel a teszt korábban mutatja mint ahogy latszik. Már kiváncsi vagyok én is.
2015. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
na mi volt? :)
2015. ápr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!