Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Úgy érzem erősebb a menstruáci...

Úgy érzem erősebb a menstruációs vérzésem, és előtte is pár nappal jelentkezett pecsételő vérzés. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok

jelenleg nincs szexuális kapcsolatom. Az orvoshoz bejelentkeztem már, de sokat kell várakoznom addig az időpontig, és kezdek ngyon aggódni, mivel barátnőmnek miómája van, és szerintem nekem is. Nagyon aggaszt, mivel szeretnék majd gyerekeket is, ha párkapcoslatban leszek.



2015. ápr. 11. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
a miómától akkor kell aggódni,ha hosszan fennállnak azok a problémák,mint alvadt vérdarabok a menstruációban,sokáig tartó,erős vérzés,de ezek sem feltétlen utalnak bárminemű negatívumra.Én is azt hittem,hogy az van nekem,mert ezek fennállnak,nagyon erős,nagyon sokáig tart,de megvizsgáltak és egyszerűen nekem "ilyen jutott".Ne aggódj,ha bármit is találnak,gyógyítható és biztos vagyok benne hogy időben vagy az orvoshoz menetellel.Az egyszeri erősebb vérzésnek bármilyen oka lehet,a stressztől kezdve az étkezésig akármi,lehet akár hormonok egyensúlyának felborulása is,ami el fog mulni.Előtte pecsételés szerintem normális dolog.
2015. ápr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! :) Már nagyon aggódtam!
2015. ápr. 14. 02:12
 3/3 anonim ***** válasza:
nincs mit,:) aggódni nem érdemes
2015. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!