Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog megjönni? (kb) 14L

Mikor fog megjönni? (kb) 14L

Figyelt kérdés

már egy éve van fehér folyásom, már 9 évesen volt szőrzetem, hirtelen megnőttem, ezt ugy értem, hogy 2 éve még 150 centi voltam csak, rá egy évre 165 lettem. most 171 vagyok. a mellem nagyon kicsi még, alig látszik belőle valami. és nem akar nagyon nőni. sokszor görcsöl a hasam, olyan érzés, minha egy kötél lenne megcsomózva az alhasamban, és érezném a csomót és fáj.

egyszer volt a bugyimban egy pici pötty, barnás pirosas volt a színe. fáradékony, és ideges vagyok mindig. ezek csak előjelek még, vagy hamarosan meg fog jönni?



2015. ápr. 12. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Honnan tudhatnánk? Erre itt senki sem fog tudni neked válaszolni.

De már csak az életkorod miatt is ajánlatos, hogy mindig hordj magaddal betétet, mert bármikor kellhet.

2015. ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
44%

A legtöbb lánynak (szinte mindnek) nyáron jön meg. Nekemis egy évig volt fehér folyásom de csak az első menszeszem előtt pár hónappal nőtt ki a szörzetem. Nekem 12évesen jött meg. Ne aggódj, ha esetleg nem jönne meg 16-éves korodig akkor érdemes elmenni nőgyógyászhoz. De ilyenkor ajánlatos felkészülni rá, hordj magaddal betétet.

Nekem is szokott fájni a hasam, de nem akkor amikor megvan hanem csak úgy. Ne aggódj, lehet hogy nemsokára megjön!

2015. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is hamarosan meg fog jönni.
2015. ápr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valoban nem lehet tudni, nekem annyi volt h az elso elott nagyon bo volt a feherfolyasom kb 1 napig es utana megjott. Szerintem ez hulyeseg h majdnem minden lanynak nyaronjon meg, mert nekem tavasz elejen, egyik bnomnek karacsony utan, masik baratnomnek vmikor sulikezdeskor (szeptember). Lehet h csak veletlen de na.

A masik h nem tudom hogyan, de en az osszel vmikor egyszeruen megereztem h iden tavasszal fog megjonni es h el leszek utazva. Hulyenek nezhettek, de igy volt es a vicc az, h bejott es tenyleg tavasszal elutazva jotf meg. Lehet neked is lesznek ilyen megerzeseid. Am nekem az elso rohadt hosszu volt es sok is jott szal azert vigyazz. De nekem ezmar jopar eve ugyhogy annyira nem emlekszen ra.

Sok sikert h megjojjon!

2015. ápr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

a válaszokat köszi:))

ez még egy jel lehet? -már 2 hete úgy vagyok, hogy sokszor kell pisilnem. ezt ugy értem, hogy elmegyek pisilni, aztán egy óra múlva megint mennem kell. éppen hogy csak kell, nem pusztulok bele, nem kell annyira pisilnem, csak kicsit jobban, mint máskor.mostanában igen zavaró, ha egy picit is ki kell mennem, elvonja a figyelmemet, nem tudom hogy, de mindegy :D

most a fehér folyásom is több a kelleténél. néha görcsöl az alhasam mostanában. kicsit oldalt görcsöl, csomószerűen, de most inkább kellemetlen, minthogy fájna, de van olyan amikor belenyilal. ja és még hozzátenném, hogy nem tudok ugy este elaludni, hogy ne mennék kétszer ki a wc-re. elmegyek, befekszem az ágyamba, gondolkodok, és amikor elaludnék, akkor mondom, hogy ne már, ki kell mennem. de csak ugy kényszerből mondom, mert zavar. meg ma semmihez nem volt kedvem. az iskolába nem akartam elmenni, reggel nagyon fáradt voltam, ezt ugy értem, hogy én mindig hatkor kelek, és mostanába nem tudok ugy felkelni, hogy felpattanok, oszt' jónapot, hanem visszaalszok, és csak 40 perc mulva kelek föl, majdnem ugyanugy fáradtan...

most is görcsölök, de nem fáj, csak érzem, hogy görcsölök. ma annyira kedvetlen voltam, hogy a tanórákon csak rajzolgattam a füzetbe, és bambultam, nem érdekelt semmi, nem birtam végig hallgatni, amit mondtak nekem a barátaim, csak annyit feleltem, hogy aha...pedig igen bőbeszédű vagyok. idegesebb vagyok, mert ma mindenen felhúztam magamat, még azon is, hogy a dolgozatom egy ponttal rosszabb lett mint a barátomé, máskor meg csak nevetek ezen, de most nagyon felidegelt :D

2015. ápr. 14. 15:43
 6/7 A kérdező kommentje:
ja, és még hozzátenném, hogy az izületeim is fájnak. pl napok óta fáj a bokám, ha sétálok pedig nem történt vele semmi, és ma tesiórán alig tudtam futni, mert fájt a térdem
2015. ápr. 14. 15:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehetnek jelek, de minden oldal szerint az első a mell növekedés, aztán a szőrzet, majd a folyás
2015. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!