Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikum miatt a 35....

Agleh kérdése:

Antibiotikum miatt a 35. napon sem jött meg a mensim és védekeztünk. Általában 26-28 napon szokott megjönni. Normális hogy ennyit késik?

Figyelt kérdés

A 33. napon teszteltem:negatív

Nincsenek terhességi és menstuációs (igaz nem is szokott lenni)tüneteim.

Szerintetek???

Előre is köszi



2015. ápr. 9. 13:10
 1/3 Kései Sirató ***** válasza:
Az antibiotikum nem befolyásolja a havi ciklust. Több oka is lehet a késésnek. Stressz és környezetváltozás a leggyakoribb. Esetleg ismételd meg a tesztet.
2015. ápr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajat tapasztalatom!!! és a tények, amiket a nőgyógyászom mondott! Az a kérdés van-e hormonális fogamzásgátlód? Ugyanis a hormonális fogamzásgátló (a huvelygyuru is! - nekem is az volt) a vérben találkoznak az antibiotikummal, osszevesznek, és mit ad Isten a fogamzásgátló veszít, vagyis nem hat!! Nekem emiatt megjott egyszer a huvelygyuru feltétele után egy héttel ujra, vagtattam a nőgyógyászhoz, akkor mondta ezt el. Csak azért, mert a tetű háziorvos nem kérdezte meg, hogy szedek-e valamit még. Előtte fél évvel is csinált egy ugyanilyen gyógyszerkölcsönhatást, csak akkor az nem derült ki, mert közel normálisan jött meg. Azóta is összes gratulaciom az ilyen korultekinto orvosoké, mert 40 fokos lázzal is a betegnek kell észnél lennie. Bocsi. Szóval a pár napos terhesség még nem okoz olyan tünetek, és vegyél olyan tesztet, ami már az egy- két naposat is kimutatja. Ha nem a fentiek, csak akkor jön a stressz, az ideg, az időjárás, a nyaralás, utazás, meg a többi!
2015. ápr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nincsen semmilyen hormonális fogamzásgátlóm. Az életemben nem történt semmi változás...Ma még veszek egy tesztet és ha hétvégén se semmi, akkor irány a doki!

2015. ápr. 10. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!